Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Egyiptomba érdemes egyedül...

Egyiptomba érdemes egyedül utazni?

Figyelt kérdés

Vagy inkább úgy kérdem érdemes-e.

26 éves férfi. Angolul jól beszélek.


Nem tudom pl Egyiptomon belül hogy lehet utazgatni. Kairóba tudnék venni repjegyet, szállást intézni booking.com-on, de nem tudom nem-e veszélyes egyedül csámborogni.


Irodával/csoporttal menjen inkább az ember?

És gondolom inkább téli évszakban a klíma miatt.



2021. aug. 3. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Én tervezek egyedül utazni, de csoporttal voltam már kint négyszer, így kicsit más.

Szerintem nem veszélyes egyedül csámborogni, már azért se, mert a város úgyis akkora, hogy főleg taxival érdemes mászkálni.

Télen nem sokkal melegebb, mint itthon, Kairót inkább tavasszal-ősszel ajánlanám. Inkább a déli rész az, ahol nyáron megdöglesz (bár akkor sem annyira, mint egy párásabb éghajlaton, azért a sivatagi szárazság elviselhetőbbé teszi).

2021. aug. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Bárhová el lehett menni egyedül, ha utaztál már egyedül meg van a kellő rutin és magabiztonság akkor hajrá. Ha nincs akkor csapd fel az utitárskereső oldalakat. Ott biztos akad valami némber aki menne veled.
2021. aug. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Én nőként 28 évesen utaztam egyedül Egyiptomba. Elég fura, hogy majdnem 30 évesen ennyire hmmm életképtelen vagy.

35/N

2021. aug. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Ügyes vagy, 3-as, buksisimi.
2021. aug. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

Csak a féleszű nők utaznak egyedül főleg az arab részeken ahol egy nő amúgy is a nulla és a vakond alatt van.

Vagy pedig nem okoz gondot nekik, ha úton-útfélen meghágják a szemben jövők.

Avagy eleve ezért mennek.

2021. aug. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Oké, ideért a „Közel-Keleten lenézik a nőket és mindegyiket naponta háromszor ölik meg, olvasd el a lányomnélkülsohát” osztag is.
2021. aug. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
71%

16:41:"némber" látom a nőgyűlölő incel f.szok minden kérdésnél lesben állnak...

16:56: azért nem életképtelen valaki, mert nem szeret egyedül kirándulni, sokan vannak így. Mindig jó egy társ, akivel lehet együtt menni. Amúgy én is szemezgetek egy ideje azzal, hogy egyedül vágjak bele abba, hogy ide-oda elutazzak. Jobban örülnék egy utitársnak, de sajnos párom nincs, barátokat nehéz rávenni, tesókat is, na meg a szabadidőt egyeztetni. Viszont pl. pont Egyiptomba szeretnék eljutni egyszer. Nem szeretném, ha azért nem jutnék el sehova sem, mert nem volt utitársam. Az ilyen csoportos utazás jó lehet még, mégis csak ad egy kis biztonságérzetet. Az ilyenekről mindig a Folytassa külföldön című film jut eszembe. :)

2021. aug. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
66%

"Bárhová el lehett menni egyedül, ha utaztál már egyedül meg van a kellő rutin és magabiztonság akkor hajrá. Ha nincs akkor csapd fel az utitárskereső oldalakat. Ott biztos akad valami némber aki menne veled."


A te zseniális logikáddal soha senki sem menne egyedül, mert sose lenne meg neki az első. Bravó.

2021. aug. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#8 szerintem úgy érti, hogy ha még sose utazott egyedül a kérdező, akkor ne egy közel-keleti ország legyen az első. Én is úgy voltam vele, hogy sokszor mászkáltam Európában egyedül + Európán kívül másokkal, így már van annyi rutinom, hogy mennék Közel-Keletre egyedül (terveztem is, csak aztán fck covid)
2021. aug. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!