Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Az Egyiptomban Hurghadán...

Az Egyiptomban Hurghadán található The Grand Hotelről,kinek milyen tapasztalata volt amikor ott jártak? Nagyon vegyes a visszajelzés amiket eddig olvastam,ezért a további kutakodás.

Figyelt kérdés

#Egyiptm #The Grand Hotel
2022. febr. 25. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Ott nincs olyan hogy The Grand Hotel. Kb mibdegyik hotel nevébe benne van hogy grand, tehát Grand Swiss Hotel, Grand Beach Hotel stb de The Grand Hotelről még nem hallottam pedig sok utat szervezek oda.
2022. febr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%

[link]


Íme, az a nem létező hotel.

2022. febr. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

2

Az hogy ilyen néven rakták fel nem jelenti hogy létezik. Amikor összegyűlik sok negatív feedback akkor leszedik és másik néven felrakják.

2022. febr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

Megpróbálom magyarra fordítani a kérdést.

A kérdező bement egy utazási irodőába, ott elébe tettek színes katalógust. Nézegette a képeket, de nem tudott dönteni.

Ezek után gondolom szembesült az ezernyolcszáz szállás.hu értékeléssel. Nem értette őket, ezért azt várja tőlünk, hogy mi mondjuk meg neki, ez az egy hotel jó lesz-e az ő nem túl magasra értékelt szellemi képességeinek.

2022. febr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Négyeske nem talált! Nem mentem be sehova csak nézegettem az utakat és ott találtam rá erre az állítólag "nem létező"szállásra. Talán így már te is érted,talán....
2022. febr. 25. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!