Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Vannak itt olyanok akiket...

Vannak itt olyanok akiket átvert a Beck Reisen utazási iroda?

Figyelt kérdés
Egyiptomi nílusi útra akarok menni velük. A héten akarom befizetni csekken a 280e-et az útra.
2010. szept. 20. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Jaj már! Mi lenne, ha előbb vennéd a fáradtságot, és rákeresnél? Már az is elég, ha itt a gy.k.-n. Megmarad 280 ezer forintod.
2010. szept. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
wow csak nem ingyen 280ezres utat nyertel (ami cask a szallast es a kotelezo termekbemutato programokat fedezi, a repulot visszafele meg majd fizetheted te?) ... olvass ma' utana a vegnek.. 1. talalat googlen:D
2010. szept. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vegnek=cegnek
2010. szept. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az egész Beck Resisen egy átverés.
2010. nov. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én kint voltam velük /10.25.-11.01./ és nagyon jól éreztem magam. Csodálatos helyeken jártam, a fakultatív programokért külön kell fizetni. A hajó 5 csillagos volt, az étel finom és annyit ehettél, amennyit akartál. A személyzet barátságos, a hajó tiszta. Termékbemutató nem volt. Én nem bántam meg, ha lehet újra megyek velük. Elvittek és haza is hoztak. A nyereményben csak a szállás és az ellátás van benne,de ezt mondják, nem hazudnak. A repülőjegy, vízum, fakultatív program - nem kötelező- külön fizetendő. Mindenhol kiszálltunk és csavarogtunk a bazárban, nem zártak be. Nem annak kell hinni, aki nem volt és csak a szóbeszédre hagyatkozik. Szívesen válaszolok a kérdésekre és semmi közöm a Beckhez, csak egy vagyok, aki végig hajózta Luxortól - Asszuánig a Nílust, egy nagyon jó társasággal.
2010. dec. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó és neked mennyibe fájt ez az egész fakultatívokkal repjeggyel együtt? Csak kíváncsiságból kérdem....
2010. dec. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!