Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Egyiptomból szeretnék egy kis...

Egyiptomból szeretnék egy kis piramis darabgát hazahozni. Rz mennyire szabályos? poggyászban

Figyelt kérdés

2022. júl. 10. 20:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

„A templomoknal lehet venni shabti-kat meg kanopuszokat (en ezeke hoztam haza), ugy neznek ki mint az eredetiek es nem vagyok benne biztos hogy nem azok mert pl talaltak oket valami asatas al es elloptak gondolvan a turistak majd megveszik.”


Elég kicsi az esélye. Ami ténylegesen eredeti, vagy nagyon annak néz ki, azt sokkal drágábban lehet eladni a műkincs-feketepiacon, nem a piramisnál döglődő teve mellett fog csencselni vele Ahmed, az ásványvízárus.

2022. júl. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
85%
En is ugy vettem hogy nem eredeti, de annak nez ki es ez eleg.
2022. júl. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 kokomfitty ***** válasza:
94%
Tulajdonképpen minek kell otthon egy kődarab mert onnantól, hogy elviszed már semmivel nem több viszont bünti is jár érte pont az olyanok miatt mint te. Vigyél haza inkább teveszart, sokkal izgibb azt mutogatni itthon és biztos, hogy sokkal népszerűbb leszel.
2022. júl. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
19%
Vigyél haza vulkáni kőzetet Hawaiiról :D
2022. júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%
Darabgát :D Ez melyik folyón van, a Níluson?
2022. júl. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
96%

Egyiptomból semmilyn követ nem hozhatsz ki, sok év börtön jár érte ott.

A rongálásért külön felelsz.

Behozni se hozhatod, mert itt is börtön jár érte.

Múkincsnek régészeti leletnek számít, csak külön engedéllyel szállítható.

2022. júl. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
90%
Lopjál itthon, azért nem kell Egyiptomig menni, hogy tolvaj lehess.
2022. júl. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

3# hát vagy beépítik a piramisba.


Amúgy nem véletlenül tiltják hogy felmássz és nem véletlen van tele katonákkal a környék. Tényleg végül is csak egy több ezer éve álló műemléket akarsz megrongálni.


A Budai várból miért nem vágsz ki egy darabot? Vagy miért nem viszed haza az egyik sziklát a stonehange-ből?

2022. okt. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
A piramisok közvetlen közelében van kb. 20 helyi árus akik igazi piramis kőből faragott szuveníreket árulnak. Kétszer voltam az országban egyébként.
márc. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!