Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Hol tudok Egyiptomi fontot...

Hol tudok Egyiptomi fontot szerezni itthon?

Figyelt kérdés
Hol tudok váltani? Mert egy csomó helyen nem foglalkoznak ezzel.

2022. nov. 29. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobban jársz, ha dollárt vagy eurót viszel ki és azt váltod át Egyiptomban.
2022. nov. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát mivel nem igazán akarnak itthon egyiptomi fontot adni 😅
2022. nov. 29. 19:36
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Valószinuleg valami all inclusive gettóba készülsz, ahol lesz bankautomata. (bár nem tudom, az all inclusive rezervátumban mi mást kellene venned). De ha ez neked nem elég, vigyél Eurót, vagy dollárt.
2022. nov. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hol próbáltad eddig? Én eddig minden valutát kaptam otthon az utazásaimhoz. Az egyiptomi font egyáltalán nem számít “egzotikus” valutának, szerintem nagyobb váltokban biztos van.
2022. nov. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd meg az 1-es tanácsát, mielőtt teljesen hülyét csinálsz magadból lehúzod magad. Ilyen színvonalú országokba erős nemzetközi valutákat kell vinni és azokat helyben átváltani.


De ha tényleg gyűlölöd magad és a bankszámlaegyenlegedet, akkor a Tichi Change az Izabella utcában biztosan tud szerezni.

2022. nov. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor az lesz, hogy dollárt viszek ki és azt váltom át, köszönöm. Javaslat, hogy hol váltsam át?
2022. nov. 30. 10:58
 7/9 scamdemic ***** válasza:
91%
Hivatalos pénzváltónál.
2022. dec. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Kedvesem, te befizettél egy egyiptomi útra. Erősen túlárazva.

Fogsz találkozni a reptéren az iroda képviselőjével, aki hülyére vesz, joggal. Odakinn a határőrrel, a buszsofőrrel, a recepcióssal.

Lesz körülötted pár szolga, takaritok, felszolgálók, italtöltögetők.

Ha önállóan elhagynád az all inclusive régiót, fogalmad nem lenne, mit kell mondani.

Tényleg ezt akarod?????

2023. jan. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem turista útra fizettem be. A repjegyet magam vettem meg, ahogy a szállodát és a programokat is magam intéztem. Egyiptomban Uberrel mozogtunk, egyszer befizettünk egy egynapos útra alexandriába, az volt az egyedüli ami ilyen utazásirodával történt, mert szerettem volna magamnak egy olyan guide-ot aki érti a történelmet.

A lehúzni pedig lehúztak, egyszer. A reptérről taxi vitt el minket, de abból is lealkudtam egy keveset, ha nem is sokat. Azon kívül nem igazán húztak le, pedig próbáltak egy párszor, pl a piramisoknál.

Szóval kedves 8-as, minden mondatod ellentetje az igazságnak.

2023. jan. 13. 23:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!