Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Mi ez a Tanzánia mánia?

Mi ez a Tanzánia mánia?

Figyelt kérdés
Minden második ismerősöm ott van. (facebook-on posztolgatnak) A szomszédot jó ideje nem láttam, most jött haza bőröndökkel, szóba került hol volt, Tanzániában. Arra gondolok, hogy vannak ilyen hullámok, egy időben ezek a proli celebek a Maldív szigetekre jártak, aztán jött Mexikó, és ezek szerint most az új divat Tanzánia?
2023. jan. 18. 19:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Nyugodj le kedves. Próbálj aludni.
2023. jan. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
25%
Hajdúnánás forever!
2023. jan. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 D. Brasco ***** válasza:
85%
Ha azt írjuk,higy igen Tanzánia az új divat akkor megnyugszik a lelki vilagod és helyre áll a vérnyomasod?
2023. jan. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Jetlag nélkül lehet trópusi helyre utazni, gyakran elég elfogadható repjegyárak mellett, elég logikus választás.
2023. jan. 19. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Mert egy könnyen elérhető egzotikus célpont, kedvező árakkal és laza Covid-szabályozással. Ez utóbbi azért fontos, mert amikor kb sehová sem lehetett utazni, Tanzánia akkor is fogadott utazókat, akik jól érezték ott magukat, hírét vitték az országnak és igen, az emberek meg egymástól vesznek át tippeket arra vonatkozóan , hogy hová utazzanak. (Magam is jártam ott még a pandémia előtt, szerintem nagyon érdekes ország európai szemmel, viszont biztosan nem való mindenkinek.)
2023. jan. 19. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem nagyon volt covidozás, talán legközelebbi jó hely a déli féltekén Zanzibár, népszerű lett téli utakra.
2023. jan. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
4-es,5-ös,6-os válaszolónak köszönöm az értelmes választ!
2023. jan. 19. 08:18
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Mitől könnyebben elérhető Tanzánia mint bármelyik másik távoli exotikus hely? Mondjuk bora boran kívül mert az tényleg a nagyon gazdagoknak van…

Én ha fehér homokot szeretnek akkor már a maldiv, Seychelle, karib térség vagy Ázsia jönne szoba

2023. jan. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Jelentősen olcsóbb, mint a Seychelle-szigetek vagy a Maldív-szigetek, alig van időeltolódás, ami egy két hétnél rövidebb utazás esetén sokat tud számítani, plusz ha nem csak tengerpartot szeretnél, akkor a szigetről pár óra alatt el lehet jutni szafirizni vagy megnézni/megmászni a Kilimandzsárót.
2023. jan. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
8-as, én könnyen elérhetőt írtam és nem azt, hogy más helyekhez képest könnyebben elérhető. De amúgy árban is elég jó, ráadásul nincsenek olyan rusnya hurrikánszezonok meg durva monszunidőszakok sem. Cserében a partvidéken jól megtanulod az árapálytáblázatok olvasását :)
2023. jan. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!