Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Mi ez a Tanzánia mánia?

Mi ez a Tanzánia mánia?

Figyelt kérdés
Minden második ismerősöm ott van. (facebook-on posztolgatnak) A szomszédot jó ideje nem láttam, most jött haza bőröndökkel, szóba került hol volt, Tanzániában. Arra gondolok, hogy vannak ilyen hullámok, egy időben ezek a proli celebek a Maldív szigetekre jártak, aztán jött Mexikó, és ezek szerint most az új divat Tanzánia?
2023. jan. 18. 19:29
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Én Seychelle-n voltam, 24 órát utaztunk konkrétan, tehát nem könnyen elérhető az a térség. Nem nagyon vágyom vissza, a part valóban csodálatos, de mikor megláttam a helyiek bádogviskóit az lelombozó volt, utána meg bementünk egy luxushotelbe, ahova helikopterrel érkeztek a vendégek, hát igen éles volt a kontraszt, nem tetszett ez így. Csak kíváncsi lettem, miért kapták most fel ennyire Tanzániát hirtelen.
2023. jan. 19. 15:10
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem kapták fel hirtelen egyáltalán, csak buta vagy és nagyobb jelentőséget tulajdonítasz olyan dolgoknak, amit eleve észre akarsz venni. Bemagyaráztad magadnak.
2023. jan. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%
Én Tanzániát nem is annyira sokszor látom mostanában. Ami nagyon elprolisodott, az először Ciprus volt (ami az egyik kedvenc helyem egyébként). Nagyban hozzájárult a Ryanair filléres téli, tavaszi jegyei Paphosba. Mikor nem tudsz kb mit csinálni, de legalább elmondhatod magadról hogy ott voltál. A másik, ami mostanában "menőbb" lett, az Jordánia. Boldog boldogtalan ott van. Sokan 2-3 napra is elmennek, szintén csak hogy elmondhassák, hogy ott voltak.
2023. jan. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
@13 Jordániában több magyarral találkoztam, mint jordánnal, sokan 1 nap Petra, 1 nap Wadi Rum itinerrel átrohannak, a Holt-tengert meg sem nézik, nem beszélve mondjuk Krisztus keresztelőhelyéről, nem is értettem az egészet.
2023. jan. 20. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Jordániába nyilván Petra miatt mennek az emberek
2023. jan. 20. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
93%
@15 Igen, de 1 nap kevés rá, a Rum vádi legalább akkora világszám és az egész ország amúgy is dugig van látnivalóval, a Jordan Pass meg vagy 50 helyre belépő, kár 3-4 nap alatt átrohanni egy ilyen országon.
2023. jan. 20. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sem rohannek at rajta de a legtöbb ember nem ismeri az országokat, tudjak hogy ott van a turisztikai központ Petra oszt jóvan
2023. jan. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Freddie Mercury is tanzániai volt!
2023. márc. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!