Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Melyik ország a legvonzóbb,...

Melyik ország a legvonzóbb, legérdekesebb számotokra: Kenya, Tanzánia vagy Dél-Afrika? Miért? Főleg olyan hozzászólók véleményére volnék kiváncsi, akik már jártak ott vagy más okból jól ismerik ezeket az országokat.

Figyelt kérdés
Sokat olvastam mindharom orszagrol (foleg az 1994 elotti tortenelmukrol), es az apartheid alatti Del-Afrikarol irtam is egyszer-egyszer, de sajnos meg egyiket sem sikerult meglatogatnom, ezert volnek kivancsi a tapasztalataitokra. Trollok kimeljenek.:)

2023. jan. 23. 02:01
A kérdező szavazást indított:
Kenya
Tanzánia
Dél-Afrika
Mindhárom egyformán rokonszenves számomra
Mindhárom egyformán ellenszenves számomra
24 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Jaj, már megint kezded?

Na mindegy, így hármasával majd elfogynak valamikor az országok.

2023. jan. 23. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1: Ah, a troll a farmrol.
2023. jan. 23. 03:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Voltam mindháromban, a változatossága és a relatív biztonságossága miatt Tanzániát mondanám. Van nagyjából minden tengerparttól szafarin át a Kilimandzsáróig, ha minimálisan észnél van az ember, akkor sokkal kisebb eséllyel kerül bajba, mint Dél-Afrikában vagy Kenyában. Különösen Zanzibárra elég emberi áron el lehet jutni, elég jó a konyha, az elhanyagolható mennyiségű csalót és zsebtolvajt kikerülve meg gyakorlatilag csak kedves emberekkel találkozol. Zanzibár az egyik legkönnyebb belépő Fekete-Afrikába, a szárazföldi részen azért picit jobban észnél kell lenni. A másik két ország is elképesztő, de nem feltétlenül ezeket próbálnám meg elsőre.
2023. jan. 23. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3: Nagyon koszonom, ez nagyon erdekes volt!
2023. jan. 23. 04:32
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is Tanzániára szavazok, amit a 3-as leírt, valamint vadvédelmi területek Szerengeti, Mikumi, stb.
2023. jan. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!