Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Mi a véleményetek az Egyiptom...

Mi a véleményetek az Egyiptom travelről? Nem találok független értékeléseket az oldalukon kívül.

Figyelt kérdés
[link]

2023. jún. 8. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Rénézésre a szokásos, "tölts el 1 napot Kairóban, ami a világ egyik legjobb városa, utána 1 hetet Hurghadán, ahol nincs semmi". Nem tudom, mi szükség volt az ötezredik ilyen utazási irodára.
2023. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11%

Mondjuk én előbb rágnám le csontig a lábamat, mintsem egyiptomba képzeljem el a nyaralásomat. Sem Kairóba, sem a vörös-tengeri gettóba nem mennék vissza.

És tudod, minden kérdések legalja az, amikor valaki utazási irodával utazik, és itt kérdezget arról, hogy az jó lesz-e neki.

Ezt rakd össe.

2023. jún. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Én eddig 26 országban jártam, de személy szerint imádtam a vörös-tengeri "gettót". Meseszép hely. Amúgy el nem tudom képzelni, hogy valakinek miért fáj az, ha valaki az egész éves munka után el akar menni egy hétre semmit sem csinálni (mondjuk mi snorkeleztünk, tevegeltünk, quadoztunk, Luxorban voltunk, hajókáztunk a Níluson), csak a seggét áztatni a tengerben, vagy a szállodai medencében, és pihenni.
2023. jún. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem az fáj, felőlem csináljon mindenki, ami jólesik neki. Csak fárasztó már, hogy Egyiptom a magyarok 99%-ának valami all inclusive szállodát jelent, és maga az ország nem is érdekli őket.
2023. jún. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!