Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Fokváros és Gqeberha közül...

Fokváros és Gqeberha közül melyik a jobb, izgalmasabb város?

Figyelt kérdés

2023. jún. 28. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Mi marciusban voltunk Fokvárosban masfel hetet, a masik varosban meg nem jartam, de a tapasztalataim alapjan ha Fokvárosba mentek, garantaltan beleszerettek a helybe. Izgalmas, porgos, valtozatos, modern , es abszolut europai szintu nagyvaros, ahol mindig van mit csinalni, rengeteg a latnivalo, az emberek pedig vegtelenul kedvesek! Persze par alapszabalyt be kell tartani, pl sotetedes utan nem nagyon erdemes utcara lepni, es kis tavolsagokra is inkabb csak autoval. Ha nem igy tesztek, nem csak kedves emberekkel talalkozhattok. :)) nappal a turistalatvanyossagok, a belvaros, a bevasarlokozpontok es minden olyan hely ahol a turista megfordul, nagyon jol vedve van es teljesen biztonsagos.

Menjetek el ha tehetitek mert egy eletre szolo elmeny! Ha akarod ajanlhatok programokat, hatha megjon hozza a kedved.

2023. jún. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Fokvarosban jartam. Olyan mint egy europai nagyvaros.

Este is nyugodtan lehetett setalni, biztonsagos, a berelt autoval az utcan parkoltam, semmi gond nem volt.


Johannesburgban nem ereztem ugyanezt a biztonsagot. Egyedul nem is mentem utcara, egy feher idegenvezetot bereltem.

2023. jún. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Durban az inkább Joburg vagy Fokváros?
2023. jún. 28. 14:32
 4/6 anonim ***** válasza:
9%

A jobb oldali, Gqeberha.

Ahogy Afganisztánban sincsenek malacok, mert akkor Röfgenisztán lenne a neve.

2023. júl. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Ki pontozott le, széjjelkúrom!
2023. júl. 5. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30%
Ghána Fekete-Afrika ceremoniális atyja. oda menj, kedves
2023. júl. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!