Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Ki az aki volt már augusztusba...

Ki az aki volt már augusztusban Marokkóban vagy Portugáliában?

Figyelt kérdés

Tudtok ajánlani helyeket vagy szállásokat arrafele?

Illetve milyen időjárásra a lehet majd számítani?



2023. júl. 11. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Voltam.

Kellemes, 30 fok körüli hőmérséklet szokott lenni. Éjszakára jól lehűti az óceán.

2023. júl. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Aki igy kerdez, az nem megy, vagy mindegy, mi van. Marokko nemcsak nagy meretre, de mi, szorf, berberek, korutazas, Marraquesh, ez nem igy megy.
2023. júl. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hat nalam mondjuk pont így megy, latok egy olcsó repjegyet , és oda utazunk. És kész.:D

Nem tervezek előre , csak gondoltam megkerdezem , hogy fehér bőrükent mennyire egethet. A nap ..:)

2023. júl. 11. 22:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Portugáliában Algarve régióban nagyon szép a tengerpart, a nyugati része az, amiket a képeslapokon láthatsz, de egyébként a keleti fele is tele van érdekes természeti képződményekkel. Faro-ba szokott menni fapados úgy tudom, de én biztos úgy szervezném az utat, hogy pár nap Lisszabon vagy Porto és utána országon belül le a tengerpartra. Augusztusban azért meleg van és ilyenkor a legjobb a tengerparton, úgyhogy nagyon az ország belseje felé nem mennék, de ha érdekel, javaslok oda is úticélokat.

Annak nézz utána, hogy mennyire turistás helyet szeretnél, mert ezen a déli részen sok olyan hely van, ami turistaparadicsom, és nem tudom te hogy vagy vele, de én jobban preferálom a természetesebb helyeket.

2023. júl. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!