Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Milyen letelepedési feltételek...

Milyen letelepedési feltételek mellett lehetséges Zanzibáron élni?

Figyelt kérdés
Szép napot!Tudom tudom elsőre mindenki azt fogja hinni, hogy megbolondultam vagy, hogy trollkodok, de egyik sem!A kérdés komoly.Összegyűjtöttem már korábban néhány fontos információt az üggyel kapcsolatban, de szeretném a ti segítségeteket is kérni.Ami számomra megdöbbentő volt, hogy a szállás jelentősen olcsóbb Zanzibáron, mint például a Kanári- szigeteken.Olvastam, hogy a közbiztonság nem a legjobb és hogy számos megbetegedési veszélynek van kitéve egy európai ember, ezért többféle oltást is be kell adatni.De még milyen letelepedési feltételek vannak?
2023. júl. 25. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Kérdezd meg Terecskei Ritát
2023. júl. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Tanzania, google. Idegen nyelven.

Egy brit allampolgar ismerosunk elt ott mert tanzaniai felesege volt, de csak masodik otthon volt.

Es hamar elvagynal. De a google kezelese jo alap a talpraesettseghez.

2023. júl. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki a kérdést, hogy még több információt szerezzek ezáltal is a google-t kezeltem.
2023. júl. 25. 20:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Él kint egy magyar nő, Aisha a keresztneve és szerintem valamelyik utazós blogon keresztül találtam meg, mert szervez vezetett utakat. Mielőtt belecsapnál, beszélj vele, mert ő szívesen osztja meg a tapasztalatait.
2023. júl. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm!
2023. júl. 26. 09:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Tessék: [link]
2023. júl. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Autonóm.
jan. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!