Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Mennyi idő alatt van meg az...

Mennyi idő alatt van meg az online vízum Tanzániába?

Figyelt kérdés

Ha minden összejön, akkor le tudunk foglalni egy last minute utat Zanzibarba.

Mivel nem biztos, előre nem akarok vízumot igényelni, csak pár nap lesz rá utazásig.



#Zanzibár #Tanzánia #Zanzibár vízum
nov. 11. 10:22
 1/7 A kérdező kommentje:

Ha valaki tudja is a választ az írjon legyen szíves.

Lehet igényelni és az érdekel mennyi idő alatt van meg. Nem az, hogy mit írnak, mi a max.

nov. 11. 18:20
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Eléggé jártas vagyok már a vízumokban és maximum időt 70%ban mindig kihúzzák az utolsó napig, ha azt írják max szerdáig hitelesítik, az pedig szerda lesz, nem lesz annál korábban az esetek többségében.

De a kedvedért utána is néztem, maximum 10 nqp a vízum bírálása, ami valószínűleg 10 nap is lesz nektek. Tessék. Nem értem mi volt a problémád az előző válaszommal, szívesen, ha már magad nem tudtad azt a pár pöttyontésnyi folyamatot végigcsinálni, amit mondtam neked.

nov. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha valaki valós tapasztalattal is rendelkezik, legyen szíves írja meg. Köszi.
nov. 12. 17:11
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves Baszki.

Baszki te.

Nem értem mi volt a problémád az elöző válaszommal.

Az, hogy leírod, hogy "amennyiben(!) oda lehet online vízumot igényelni" azt jelzi számomra, hogy halvány sejtelmed sincs az országról.

Hogy soha nem jártál ott.

Soha nem kértél ott vízumot sem így sem úgy.

Nem a te válaszodra voltam kíváncsi, hanem azokéra, akik már kértek Tanzániába online vízumot és tapasztalatuk van! Neked NINCS. Akkor mit akarsz? És miért káromkodsz, szidalmazol másokat? Ennyi az örömöd? Szegény lehet a kis világod.

Ha nem tudok egy kérdésre válaszolni nem okoskodok, hanem megyek tovább. Te is?

nov. 12. 21:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell online vízum.


A repülőtéren megérkezésekor adják a vízumot, 10 perc alatt megvan. Mindenki megkapja, csak az 50 (?) USD-t kell befizetni.


Személyes tapasztalat, januárban voltam.

nov. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. A 10 perccel nagyon szerencsés voltál, mindenkinek az online vízumot ajánlják a várakozás elkerülése végett. De persze lehet, hogy pont emiatt nincs már várakozás.

Nyilván a B opció ez. ;)

nov. 15. 09:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ki ajánlja az online vízumot, de biztos nincs igazuk.


Én utazási irodán keresztül voltam (de egyéni utazóként, nem csoporttal) ők mondták a reptéri vízumot, hogy évente sok ezer embert utaztatnak ki, soha semmi probléma nem volt, így kell csinálni. Én is szkeptikus voltam, de egyértelműen nekik volt igazuk.


Lehet, hogy a 10 perc várakozással kicsit túloztam, és mondjuk 20 perc volt, de egyáltalán nem sok idő. És ebben már az útlevélvizsgálat is benne van. Online biztos nagyobb macera, és felesleges.


Nem nagy reptér, nincs nagy forgalom, kábé óránként jön egy gép, nem tud nagy tömeg feltorlódni. Igazi vizsgálat meg nincs. Fizesd be az 50 USD-t, azt hakuna matata.

nov. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!