Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Zanzibár melyik részére...

Zanzibár melyik részére érdemes utazni?

Figyelt kérdés
Van-e olyan program, amit nem szabad ott kihagyni?

nov. 14. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Medvespray-t ne hagyd itthon.
nov. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A medvelest.
nov. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy kalkulálnék, hogy akkor utazzak, amikor már a medvék előbújtak a barlangjukból. Állítólag ott nagyon látványos a medvék első vadászata a téli álom után.
nov. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Feltételezve, hogy nem vagy troll, én azért leírok pár megnézésre érdemes dolgot, mert én is szemeztem ezzel az úticéllal:

-Stone town

-The Rock étterem

-Freddie Mercury szülőháza (állítólag semmi extra, de mivel nem hemzseg a sziget "kulturális" látnivalóktól, én biztos megnézném, ha már ott vagyok 🙂

-sznorkel- és fűszertúrák


Annyira még nem merültem bele, hogy hol szállnék meg, de azt olvastam, hogy az északi részen érdemes, mert ott apálykor sem húzódik vissza nagyon a víz, akkor is jól lehet fürdeni.

nov. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Él ott egy magyar származású idegenvezető , Aisha, őt érdemes megkeresni tippekért.
nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4-es, nem, nem vagyok troll. Elsősorban saját tapasztalatokra voltam kíváncsi, azért kérdezem.

Én is az északi részt olvastam, állítólag máshol az apály akár 1 órára rövidítheti a fürdési lehetőséget.

FM szülőháza nem nagy cucc egyesek szerint.

5ös: köszi, róla is olvastam, sőt, megvan az elérhetősége is.

nov. 16. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!