Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Mennyire veszélyes elmenni...

Mennyire veszélyes elmenni futni egyedül nőként Kairoban?

Figyelt kérdés
Nyáron megyek egy hétre Egyiptomba egy csoportos utazás keretein belül. A többieket igazából még nem ismerem, viszont azon gondolkoztam, hogy a reggeli programok előtt el tudnék e menni futni. Nyilván nem minden nap, de ilyen 2-3x örülnék, ha el tudnék menni. Viszont nem tudom, hogy ez mennyire reális elképzelés. Bármilyen tanácsot/tippet/történetet szívesen meghallgatok, a külföldi utazásokkal sincs igazából semmilyen tapasztalatom és jól jönne mások véleménye.
máj. 20. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Szállodának lesz kertje, vagy edzőterme? Biztos megkaptad már az útitervet és a szálloda nevét, keress rá a szállás fotóira.


Csak a saját véleményem tudom leírni, én utcán nem futnék egyedül, sehol sem külföldön. Voltam már Egyiptomban nőként nyaralni. Van egyiptomi kollégám is, tök normális fickó, jófej, nincs bajom az egyiptomiakkal. Egyszerűen nőként ne fuss ismeretlen helyen, egyedül, pláne ahol ennyire más a kultura a nőkkel kapcsolatban.

máj. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
*kultúra a nőkkel
máj. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Egy idegen nőt egyedül felkapják azt elviszik.Egy Tuaregben vagy Land Cruiserben találja magát gyorsan egy ilyen felelőtlen nő aztán viszik a sivatag belsejébe és többet már nem megy vissza az Eu-ba.Egy sátorban éli le utána életét 10 másik ágyassal és fürdés csak akkor lesz ha este őt viszik el szexre.
máj. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ, mennyire gyorsan tudsz futni. Ha nem egy olimpiai bajnok sebességével, akkor szinte biztosan elrabolnak és/vagy megerőszakolnak.
máj. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Eleg buta ötlet.
máj. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

egyes válaszán annyit korrigálnék, hogy ha lehet, idegen kultúrában nőként eleve ne nagyon csámborogj bármerre is egyedül... nem azt mondom hogy egészen biztos hogy valami rossz dolog fog veled történni, de ne akarj már diplomáciai bonyodalmakat okozni.

apám évtizedekig dolgozott északafrikában és az arab félszigeten, nem mondom hogy boldog volt hogy egyiptomozni akarok, de elengedett, azzal, hogy a minket kísérő egyiptomi munkatársam oldalát el nem hagyom. srác is ezt mondta amúgy, akkor visz, ha senki nem baromkodik. apám is nagyonmax. a nagyvárosok biztonságában járt egyedül, vidékre vagy ismeretlen helyre helyi kísérőt vitt.

máj. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!