Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyire veszélyes a mai...

Mennyire veszélyes a mai világban egyedül külföldre utazni?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és eddig mindig arra vártam, hogy legyen egy pasim akivel eltudok majd utauni ide oda stb. Barátaimmal, szüleimmel nem tudok elmenni, ezért eljutottam arra a pontra hogy egyedül menjek

Olaszországba tervezek


2023. ápr. 8. 17:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Semennyire, nekem SOHA nem jutott volna eszembe, hogy kell mellém egy "pasi", hogy valahová el tudjak jutni.
2023. ápr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
0%
Sajnos nagyon sok ott a migiri, azok veszélyesek.
2023. ápr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%

Próbáld meg elõször az utazási irodát. Lehúzás, de talán még fogják a kezed. Utána már látod, hogy nem esznek meg, mehetsz magadtól is.


Olaszország nem akkora kaland, nem kell ehhez pasi.

2023. ápr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Europaban utazni nem kaland, nyugodtan menj, nem lesz semmi bajod. Nagyon sok egyedulallo no utazik nehezebb/zurosebb helyekre pl Szomalifold, Szudan stb es semmi bajuk nem lesz. Amugy meg pont annyi eselyed van hogy baj tortenjen mint Magyarorszagon.
2023. ápr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
68%
4. Azért Budapest SOKKAL biztonságosabb, mint London vagy Párizs.
2023. ápr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
12%
Olaszo-ban bele lehet szaladni egy csapat agresszív migránsba.
2023. ápr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
5.-s gyere az Orsre ugy het utan. Atertekeled.
2023. ápr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
4%
hat kedvesem olasz o.... francia o... mar nem az ami a regi romantikus filmekbol ismerunk. minden 2. ferfi migrans aztan kitudja azokbol melyik az aki olyan amilyen... no letedre szerintem egyedul hacsak nem vmi szuper luxus resortba nem mesz ahol egesz nap csak a resortban vagy... nem mennek egyedul. baratnokkel ok. de egyedul...ne
2023. ápr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
33%

Ezt a "migráns-örültet" nem lehetne kitiltani?

Budapesten sokkal veszélyesebb, mint egy nyugati nagyváros, a migránsok meg föleg a magyar hírekben léteznek csak.

2023. ápr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
16%

9: 1 bites gondolkodás, hogy ha Bp. veszélyesebb, akkor más hely nem veszélyes.

Persze, hogy a hírekben vannak a migránsok, nem pl. benned, mert van itt még van határvédelem, ha nem is a legjobb.

2023. ápr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!