Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Sharm El Sheikh vagy Hurghada?...

Sharm El Sheikh vagy Hurghada? Melyik szebb természetileg, melyikhez vannak közelebb a látnivalók és egyáltalán minden érdekel! Tapasztalatokat várok!

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 15:19
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

wc van a buszon, de nálunk egy kisgyerek belesz@rt, és egész úton (Kairó-Hurghada 500km) elviselhetetlen bűz volt.

A végén már narancshélyakat szagolgattunk, hogy ne dobjuk ki a rókát-.-"

2010. dec. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:

Van rajt WC de senki nem használta soha mert mindig megálltunk pihenni és mindenki ott intézte el a dolgát.

Nem emeletes sima buszok. A quad az tényleg nagyon szupi volt.És még volt egy programunk ami szintén jó volt. Valakinek a valakijének a valakije...stb. egy magyar csajszi aki kint él vele felvettük a kapcsolatot neki van egy hajója és el lehetett menni búvárkodni és úszkálni a tengerben ahol mindenféle csodaszép halak voltak.Ezt most így nem tudom leírni de nagyon jó volt. rengeteg pépünk van csak ide nem szívesen tennék fel. Szia. Anita

2010. dec. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Miért, nem arra való a WC?:O Mármint kisgyerekeknél előfordul ilyen hosszabb utakon.
2010. dec. 15. 17:45
 14/29 anonim válasza:
pépümk=képünk
2010. dec. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Juj, pedig olyan kiváncsi vagyok képekre. Szerintem akkor Hurghada lesz a cél. Gyönyörű lehet!
2010. dec. 15. 17:47
 16/29 anonim válasza:
És mikor mentek? Ha tudsz privibe írni akkor oda esetleg tudok képet küldeni ha érdekel. Anita
2010. dec. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Tavaszra tervezzük, mert azt hallottam, hogy nyáron elviselhetetlen a hőség.
2010. dec. 15. 17:53
 18/29 A kérdező kommentje:
A képeket megköszönném, a Googlen már nézegettem, de nagyon kíváncsi vagyok a tieidre is!
2010. dec. 15. 17:54
 19/29 anonim válasza:
Mi július közepén voltunk tényleg nagyon meleg volt.De nem mennék soha máskor szerintem Afrikában az a lényeg,hogy meleg van.Én bírtam nagyon. ÉLveztem.
2010. dec. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
Elvileg küldtem neked emailt nézd meg elment-e?
2010. dec. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!