Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szeptember elején mennék...

Szeptember elején mennék Londonba a cseh-busz járattal, tapasztalatokat, véleményeket várnék velük kapcsolatban? Tudom, hogy a buszút hosszú, de jobban járok ezzel, mint a repjeggyel!

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 19. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
48%

Miért jársz jobban, mint a repülőjeggyel?


Azt mondom, mint sokan mások, hogy aki egyszer busszal megy Londonba, az soha többet nem fog busszal menni! Repülő kényelmes, gyors.

2011. aug. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én Csehországba utaztam velük, kb 6 órás volt az út. Ez elég gyorsan elment a filmekkel, kávéval, teával, megállókkal. Nekem csak jó tapasztalatom van velük, a busz tiszta volt, az utaskísérő aranyos, tényleg minden járt, amit a honlapon leírtak (zene, film, innivaló, újság), de azért nem tudom hogy bírtam volna ki egy éjszakát a buszon.

Ha mindenképpen velük akarsz menni, akkor készülj nyakpárnával, takaróval. A klíma miatt olykor hűvös lehet. Kényelmes cipő, amit letudsz venni és ha lehet választani még mindig, akkor olyan helyre foglalj, ahol egyelőre nem ül senki, hátha lesz olyan szerencséd hogy elfoglalhatsz két ülést.

2011. aug. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!