Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Melyik arab országokban...

Melyik arab országokban bánnak legjobban, illetve legmostohábban a nőkkel?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 20:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%

Ezt én is tudni szeretném:D

Amúgy szerintem Dubaiban még jól bánnak a nőkkel. Irakban már nem biztos.

2011. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
állítólag Iránban megkövezik a nőket ha csalfák :/ xD
2011. jan. 21. 20:36
 3/16 anonim ***** válasza:
57%

Észak-Afrikában továbbá a gazdag olajországokban (tehát pl: Arad Emiártusok, Bahrein, Quatar, Kuwait, Omán) és az Izrael körnéki arab országokban pl: ( Jordánia, Libanon)nagyon jól bánnak!!!!!!!!!!!!


Sziria, Szaud-arábia és észak-afrikiak közül Líbia: talán, így is úgy is


a többi arab ill muszlim országban:irak, Pakisztán stb, ott- kis túlzással-a nők nem teljes jogú emberek, egy férfi szava két nő szavánál is többet ér és egy nőt azért ki lehet végezni, ha megcsalta az urát........ezért a jó országok, CSAK amiket először írtam...

sőt több ismerősöm korában volt Irakban és most már nem élnek, mert elkaptak valamit

2011. jan. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Tudom nehezen hihető,de van olyan arab ország ahol a pasit is megkövezik ha kiderül a hűtlensége!
2011. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az infokat :)
2011. jan. 21. 20:54
 6/16 emlya ***** válasza:
53%

EGYIPTOM!!!!!!

Tapasztalatból mondom, ott királynőként bánnak a nőkkel.

Amugy az arabok legnagyobb százaléka muiszlim, de vannak kopt kersztények is, azaz áttért keresztények, például Egyiptomban is kb.90% muszlim, és 10% kopt keresztény. Az ő felfogásuk megegyezik az európai felfogással és csak egy feleségük van akit úgy tisztelnek, akáárcsak más országokban, de persze a muszlimok között is van aki tisztekli a NŐT!!!!

Volt arab barátomés imádtam, de sajnos vége lett a távolság miatt, pedig amig Egyiptomban voltm semmi baj nem volt, csak haza jöttem távkapcsolat lett belőle, 2 és fél hónapig birtuk így. Persze lehet közben megcsalt, de az nem azért van, mert arab, hanem, mert PASI!!!!

2011. jan. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszi a választ :D
2011. jan. 21. 21:02
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Nem lehet országok alapján csoportosítani, inkább emberenként változik, hogy szocializálódott.


Emlya: Ha túristaként odamész, lehet körberajonganak és elhalmoznak figyelemmel, de ne feledjük, hogy náluk a vendégszeretetnek kultúrája és hagyománya van. Teljesen másképp viselkednek, ha ezt az arcot nem kell hordaniuk mert nem vendég vagy. Kairói tranzitváróban lekezelőek és bunkók, valamint legtöbben beszámoltak arról, hogy már zavaróan stírölik a nőket.


Kétszínű nép, köztük élni teljesen más, mint köztük mulatni. Heves, szenvedélyes, ezek miatt pedig robbanékonyak. Jobb velük vigyázni és szubjektíven ítélni.

2011. jan. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 emlya ***** válasza:
57%
Igaz, de én azért szivesen élnék köztük. =)
2011. jan. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A nok egyetlen arab orszagban sem egyenjoguak a ferfiakkal. Rendkivul valtozo, hogy mikor melyik arab orszagban eppen milyen a nok megitelese. Ez mindig az adott politikai helyzettol fugg. Amig elt a Jordan kiraly, Jordaniaban "szinte" egyenranguak voltak a nok a ferfiakkal. Europai modon oltozhettek, tanulhattak, dolgozhattak stb. Manapsag elvannak nyomva, jogaik alig vannak. Iran detto. Ezert a felvilagosult szulok elkuldik kulfoldre tanulni a gyermekeiket es utanna biztatjak, hogy telepedjenek le mashol, a tobbseg Canadaba megy. Ettol fuggetlenul meg nincsenek a legrosszabb helyzetben. Az olyan orszagok mint Emiratusok tehat a gazdag orszagok, a nok 3-d ranguak, annak ellenere, hogy mindent megkapnak, tejben-vajban furosztik oket es Svajci internatusokban tanittatjak oket. Azt azert tudni kell, hogy az osszes arab orszagban a ferjnek az apanak es a fivernek joga van megolni a not a csalad szegyenenek megtorlasa erdekeben. Ez nem torvenyes, de minden esetben eltusoljak. Szerintem a Palesztinoknal bannak a legnormalisabban a nokkel. De azt tovabbra is hangsulyozom, hogy mindig az adott orszag eppen hatalmon levo vezetoinek a fuggvenyeben valtozik.
2011. jan. 26. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!