Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Ha most csak 1 kisebb táskával...

Ha most csak 1 kisebb táskával kiutaznák valamilyen arab országba mi lenne velem?

Figyelt kérdés

Sajnos ez nem a vicc kategóriába tartozik ez a kérdés

17 éves fiú vagyok teljesen tönkrement az életem ... pedig milyen vidám voltam még 2 3 évvel ezelőtt mikor a szüleimmel kinn voltunk tunéziába... de sajnos mindenkit elveszítettem akit szerettem 1 éve pont karácsony előtt meghaltak a szüleim(baleset) testvérem 24 éves de azt se tudom hol van és mamám is most halt meg októberbe. teljesen egyedül vagyok iskolába nem járok a tanárokkal is nagyon csúnyán összevesztem... nah és nem akarok tovább mesélni minden össze jött


Van egy kis megtakarított pénzem amibol ki tudnák utazni mondjuk egyiptomba csak ugy a semmibe mindig is nagyon vonzott ez


mi lenne velem ott ?


2011. jan. 2. 13:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Inkább valamelyik EU-s országba utazz, lehetőleg tőlünk nyugatabbra.


Túrista szemmel akármilyen jónak is néz ki Egyiptom, meg ilyenek, valójában köznapi életben eléggé rossz helyek.


Az európai, EU-s, állampolgárság egy olyan kiváltságos státusz, amit nem szabad ilyen könnyen feladni, mert ezáltal a bolygó, legmodernebb, legcivilizáltabb helyei karnyújtásnyira vannak.


Én Németországot ajánlanám, ott is Berlint. Ott elfogadóbbak a külföldiekkel szemben, mert sok a bevándorló, és olcsóbb is, mint a többi német város.

2011. jan. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Egyiptomot felejsd el egyik baratom meg a muzulman vallast is felvette,kiment egyiptomba es legomboltak rola az osszes megtakaritott penzet kozel 1500000ft-ot, ezt mind az uj felesege es annak egyiptomi csaladja!! Igaza van a masik koleganak inkabb menj az europai uniba es azon belul finnorszag norvegia vagy svedorszagba,ott van penz es vannak szervezetek akik segitenek de mijen nyelvet beszelsz?
2011. jan. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
De ne csak egyiptomot az osszes arab orszagot felejsd el en dubaiban dolgoztam 5 honapig, jartam turistakent tuneziaban es marokkoban is egy ilyen fiatalnak kulonosen veszelyes egy arab orszag hidd el mas a latszat es a valosag, kivulrol nagyon szepek az arab orszagok de ha ott elsz akkor mas a helyzet, veszelyes, dubai meg draga nagyon! Ha veszel egy magyar finn szotarat es kimesz pl a wizzair legitarsasaggal helsinki-be finnorszag fovarosaba, keresd a CARITAS nevu katolikus szervezetet ok segitenek neked mindenben. Helsinkibe a wizzair tarsasaggal kimegy 15000ft bol a ferihegy 1 terminalrol es csak szemelyi szukseges!De mehetsz busszal is a nepligetbol csak dragabb! Ha kerdesed van irj segitek, izrael1@freemail.hu
2011. jan. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Engem is vonzott gyermekkoromban az arab vilag az ezeregyejjszaka mesei,de amikor kinnt eltem egy arab orszagban rajottem hogy ez mar nem az az arab vilag ami 1000 eve volt amikor ezek a mesek szulettek. Sok arab ismerosom van es ok is panaszkodnak hogy mar nincs igazi vallas ott sem. Jo ehen nem halsz enni adnak neked az arabok ennyibol rendesek, ha nagy szerencsed van kifogsz egy rendes csaladot de kifoghatsz egy aljas embert is, ott is vannak pedofilok es beteg lelku emberek akik a rosszba vihetnek, ott elorejutni nagyon nehez, ezert jonnek ide magyarorszagra az arabok mert nalunk jobb az elet! En bejartam az egesz vilagot es azt hittem jobb lesz az eletem del amerikaban es most itt vagyok Buenos Airesben 300 dollaral a zsebemben es hazamenni sem tudok, az en karomon hidd el jobb az europai unio!!! Ha hazajutok en is finnorszagba vagy norvegiaba megyek.
2011. jan. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Meg az utolso szo jogan, a finnek szeretik a magyarokat hiszen rokonoknak tartanak minket,kicsit hideg van de meg lehet szokni, raadasul ott kevesebb a kulfoldi mint nemetben! Sok szerncset ha segitseg kell utvonallal kapcsolatban irj!
2011. jan. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Ha hajthatatlanul arab orszagba vagysz es esetleg nem tud senki lebeszelni a dontesedrol,akkor van egy lehetoseged hogy ne tudjanak atverni es tanulhatsz is,de ahoz fel kell venned a muzulman vallast! Egyiptomban van osztondijjas tanulasi lehetoseg amit altalaban az europai emernek mindig megadnak.Keresd a DAR ASSALAM mecsetet Budapesten a 11. kerulet Bartok Bela uton a Bertalan Lajos utcai villamos megallonal es keresd Abdull Bassirt,o segit neked egyiptom kerdesben.De van ott sok magyar is nem csak arabok.Delutan 4,5 korul erdemes odamenni foleg szombaton. Ha osztondijat kapsz meg a repjegyedet is fizetik,de egyiptomi feleseget ne akarj mert 1,2 ev alatt legomboljak az osszes penzedet,hidd el!!! Egyiptomban vagy barmely arab orszagban ha nem vagy muzulman nem vesznek semmibe csak turistanak!!!
2011. jan. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:

Kedves utolsó!


Engem is érdelek ez a dolog. Akit ajánlottál miben tud segiteni Egyiptommal kapcsolatban?

2011. jan. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 ekeke ***** válasza:
Libanon.
2011. jan. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 ekeke ***** válasza:
jjjjjjjjjja.. és Szíria. Ott több a keresztény, mint a muszlim, erős és szigorú erkölcsökkel. A falusi szírt ismerem, nagyon oké.
2011. jan. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
Abu Dhabi:) az nagyonjó hely.. a Szex és New York 2 -ben is ott forgattak és nagyon jó hely. Énis voltam, és hidd el ott nem sok gondod van..:) csak annyi hogy tényleg tiltják ha alig van rajtad ruha
2011. jan. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!