Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Hurghadaba melyik hotelba...

Hurghadaba melyik hotelba menjünk?

Figyelt kérdés
Áprilisban utaznánk Hurghadába All. Incl.ellátással ha valaki tud ajánlani jó hotelt kérem írjon.
2011. jan. 23. 14:07
1 2
 11/12 anonim válasza:

Szia! Igaz régebben tetted fel a kérdést, de én azért leírom a tapasztalataimat, hátha valakinek még hasznára válnak! Mi a The three corners sunny beach resort-ban voltunk.A központtól talán 10-20 percre.Új szálloda. Amikor mi voltunk ott(2010.06.09-én indultunk) akkor még nem volt befejezve az egész hotel rész.All inclusive, homokos-korallos tengerpart 5*-os szálloda, közvetlenül a tengerpart mellett.2 úszómedence, gyerekmedence, csúszdák, rengeteg animációs program :)A szállodán belül több étterem, bár található.Ahol persze ingyen lehet fogyasztani mindent.Ha jól emlékszek, talán egy "pizzéria" volt, ahol rendesen fizetni kellett.Tapasztalatom szerint, kedvesek,segítőkészek, a szobákat nap mint nap rendesen kitakarítják.Ami negatívum, hogy 2x-3x bedöglött az ajtón a kártyás zár, ezért rohangálni kellett a recepcióra.De az érdekükre legyen mondva, 2 percen belül küldtek valakit, aki megjavította.Naponta több üveg vizet is kapsz, tekintve, hogy csapvízből inni elég rossz húzás!

Árát tekintve, olyan 200.000 Ft/fő + költőpénz persze!

Remélem segíthettem! :)

2011. ápr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia! Bár már régebben írtál, azért érdekességből elmondom...

Én nyaralni a Golden 5 hotelben voltam a családommal, ami egy hatalmas hotel komplexum, gyönyörű hely homokos parttal és magában foglal egy aquapark részt is.

Aztán... most tavasszal kint animátorkodtam több helyen. A Grand hotel 4 csillagos hotel, nyugisabb, viszont közel van a belváros, mégse zajos. Ennek is homokos partja van és all inclusive. Szemben a GRand hotellel van a GRand resort, ami egy újabb, 5 csillagos hotel, némileg fiatalabb korosztállyal (mindkét helyen jellemzően német nyelvű vendégek vannak, oroszok nincsenek nagyon). Az itteni vendégek átjárhatnak a Grand hotel tengerpartjára ingyen. A medencés része ennek is gyönyörű.

Hurghadától fél órányira Makadi Bayen pedig az Al Nabila hotelben dolgoztam, ami annak ellenére, hogy 5 csillagos, nem ajánlom, mert maga a hotel koszos és én nem tartom igényes helynek. A környezet viszont mesés, hatalmas korallzátonyokkal és kiépített strandos animációs részekkel. Ami engem vendégként ott zavart volna, hogy nagyon messze van a város, és a semmi közepén van:)

2011. okt. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!