Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Milyen iratok kellenek, ha...

Milyen iratok kellenek, ha valaki Marokkóból szeretne Magyarországra utazni, és fordítva?

Figyelt kérdés
Vízum, meghívó levél, stb
2009. márc. 8. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nezd meg a kulugyminiszterium honlapjat, vagy kerdezd meg toluk: euvonal.hu, szerintem ok is megmondjak pontosan neked.
2009. márc. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Néztem:

[link]

[link]

Nem igazán igazodok ki,ezért kérdeztem. Ja meg a telefonon is spóroltam volna...

2009. márc. 9. 02:18
 3/8 A kérdező kommentje:

Az

[link]

jó ötletnek tűnik.

Köszönöm!

2009. márc. 9. 02:26
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Szia, megneztem a linkeket, en irnek a marokkoi nagykovetsegnek Bp-re e-mailt. Biztos, hogy valaszolnak.
2009. márc. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Csak az utleveled kell, mert majd kint bepecsetelik amikor beleptel hozzajuk. Itthonrol masra nincs szukseged, ahogy elolvastam az oldalt.
2009. márc. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 9. 17:18
 7/8 anonim válasza:

Szia kedves kérdező!

Az én barátom marokkói, már 2 és fél éve nagyon jól megvagyunk :-) Ő kinn él Agadirban, minden évben 3-szor megyek 1-1 hónapra. Ő is akart jönni áprilisban, megvoltak a papírjai, de nem engedték be. (meghívólevelet kell küldeni) A konzult pedig ismertük, de azt mondta, hogy van egy limit amit nem léphetnek túl. (tehát meg van szabva minden évben, hogy hányan jöhetnek be az eu-ba, mert shengen miatt félnek, hogy mondjuk innen elmegy Franciaországba és letelepedik) -pedig a barátomnak van háza, kocsija, gazdag!-


Szóval nem akarlak elkeseríteni, de szinte reménytelen, hogy idejöjjenek (SAJNOS!) és nem érdemes próbálkozni sem, maximum 1-szer! Félnek, hogy letelepednek -pedig itt sincs jobb élet-!

Én holnap utazom hozzá, ha van még kérdésed bármivel kapcsolatban írj!

2009. júl. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez miert van altalaban ugy hogy a Marokkoi a ferfi, es a Magyar a no??? erdekes mi? En Hollandiaban elek, itt nem ok nelkul utaljak oket, de erdekes hogy Marokkoban a Marokkoiak viszont jo fejek. Csak tudnam hogy lehet az, hogy a jo nagy kukiert cserebe egyetlen lanyt sem zavar a szaguk...merthogy laktam en joparral es hat... jo etvagyat holgyeim (mar megint bunko vagyok, de mar megint igazam van)
2010. aug. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!