Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Hogy tudok segíteni afrikai...

Hogy tudok segíteni afrikai gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Komolyan el kezdett foglalkoztatni az afrikai gyermekek sorsa, élete... Szeretnék segíteni...millió egy szervezetet találtam, ahol lehet adományt küldeni pénzben, de mi garantálja nekem azt, hogy az a gyermek megkapja?? Nem fogom látni, honnét tudjam, hogy jó helyre kerül a segítsége?? Érdekelne az önkéntes munka is ,de sajnos anyagilag én sem engedhetem meg magamnak azt, hogy kiutazzak hozzájuk.
2011. júl. 9. 19:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Ne velük törődj! Magyarországon is vannak nagyon sokan, akiknek otthon nem jut meleg étel, csak az iskolában. Ne állandóan a külföldieket támogassuk, hanem a hazaiakat!
2011. júl. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Szerintem ha 100% biztos akarsz lenni a dolgodban, akkor valahogy mégis személyesen kellene intézni. Elvileg mi is támogatunk egy afrikai gyereket (jelképes örökbefogadás), de hogy tényleg eljut neki valami abból a pénzből, abban csak reménykedhetünk.
2011. júl. 10. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha még fiatal vagy, kimehetsz önkéntesnek, érdemes ilyen szervezetekkel felvenni a kapcsolatot.
2011. júl. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

küldesz sok pénzt

most pontozz fel

2011. júl. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
0%
nem értem miért kell külföldre menni hogy valakin segitsen az ember? abban az országban ahol élsz nincs elég gyerek? vagy azok nem szorulnak rá?
2011. júl. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sokan írják, hogy mért nem itt akarunk segíteni az embereknek. Én azért nem itthon, mert itthon van kaja, ruha...ha megnézel egy Afrikai országot, ott semmi nincs. Nézz meg egy szegény magyar gyereket, és nézz meg egy afrikait, aki csont és bőr. Itthon ilyennel azért nem találkozol! Itthon akármilyen is a kormány, azért szociálisan fejlettebbek agyunk, mint Afrika nagy része, ahol szó szerint le vagy szarva. Akár az úttest szélén is meghalhatsz,a ragadozók megkezdhetik a húsodat, nem érdekel senkit, élsz-e vagy halsz. Én így gondolom, ezt látom...
2011. júl. 13. 18:47
 7/13 anonim ***** válasza:

Én segítettem már itthoni cigánygyereken (mert ők vannak a legrosszabb állapotban), háát a többi hátulról próbált kirabolni, végül féltem, amíg kijutottam onnan.

Segítettem már afrikaiaknak is, és a hála a szemükben az, amiért legközelebb is nekik fogok segíteni.

www.afrikaert.hu

Ismerem őket, dolgoztam náluk, tudom, hogy hova megy a pénz. Viszont a jelképes örökbefogadást sem úgy kell elképzelni, hogy azt az összeget megkapja a kis afrikai dollárban... Magát az árvaházat támogatja az ember, nem egy gyereket, mert ebből nem meglepő módon nagy konfliktusok, féltékenykedések lennének.

2011. júl. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A cigány és az afrikai gyerekeket egy napon nem lehet említeni! Mégpedig azért az egyik kilopja a szemed,majd kést állít a hátadba, a másik pedig tollat kér, hogy legyen mivel írnia az iskolában....Mi sokat járunk Kenyában, és mindig több kg iskolai felszerelést viszünk nekik. Sajnos megváltani nem tudjuk a világot, de ha egy pár gyereknek örömöt tudunk szerezni, akkor már megérte!
2011. júl. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
utolsó ez egy szép gesztus és tisztellek érte. a helyes kifejezés pedig így szól: nem említhetjük egy Lapon. nem pedig egy Napon!
2011. júl. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Felénk így mondják, így én is ...

Azért utána néztem, és találtam ellenpéldát.:)

[link]

[link]

Azért köszönöm! :)

2011. júl. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!