Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Szállt meg vki mostanában...

Szállt meg vki mostanában Hurghadán a Sunny Days el Palacio hotelben? Vélemények?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi 4 éve voltunk ott nászúton :)
2011. aug. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Voltatok már egyiptomba?


Ez a szálloda nagyon jó mert van homokos rész is meg van korallos rész is.A kaja nekünk elöször nagyon furcsa volt.Viszont isteni rántottát és palacsintát sütöttek ott a szállodába.Meg voltunk elégedve a szállással is.


Elöző voltam..

2011. aug. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még nem voltunk soha...azért aggódom, h milyen szállodát válasszunk :)
2011. aug. 3. 22:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 3 éve voltam Hurghadában a Grand Hotel-ben, igaz csak 4 csillagos volt, de nagyon szép =)


[link]



itt vannak képek róla, de nagyon szép volt =) igaz volt olyan része ami ilyen lepukkant volt, és fizettünk még érte, hogy jobbat adjanak, és mivel az utazási iroda egy jót ígért, és ha nem veszi észre a testvérem az egyik magazinon ezt a részét akkor a szar lepukkant helybe kerülünk, és így mikor hazaértünk, adtak vissza pénzt.

2011. aug. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kaja nagyon finom volt szerintem, a palacsinta, omlett mindig nagyon finom volt, ahol mi voltunk ott nem volt korallos a tenger, de nagyon jó volt a vize, szép volt, homokos =)
2011. aug. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én még nem voltam sajnos. Sőt, még külföldön sem XD.

De biztos jól fogod érezni magad :))))))))))

2011. aug. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én voltam novemberben. ha van konkrét kérdés írj.
2011. aug. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!