Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Szerintetek melyik a jobb?...

Szerintetek melyik a jobb? Hurghada vagy Sharm El Sheikh?

Figyelt kérdés

2012 nyarán Egyiptomba szeretnénk utazni a családommal .

Tavaly voltunk Hurghadán a giftun szigeteknél és nagyon tetszett. De kiváncsi lennék hogy melyik a jobb : Hurghada vagy Sharm El Sheikh? Tapasztalatok és kritikák egyaránt jöhetnek :)


2011. szept. 22. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Tavaly voltam Hurghadaban. Nagyon-nagyon mocskos volt. A tenger lenyűgöző volt, a hotel is jó, de ahogy kitettük a lábunkat, egyből az a rengeteg mocsok. Más turistákkal ellentétben, szerettük volna látni, hogy valójában hogy élnek, így gyalog vettük nyakunkba a várost.

Azt hallottam Sharm El sokkal szebb, gondolkodom, hogy még azt megnézzük 1*.

2011. szept. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen a külváros nem lenyügöző , eléggé szegény réteg. De mi igazából a tenger csodáira , szigetekre és felszíni búvárkodásra vagyunk kiváncsiak :))Sharm El Sheikh-ről azt hallottam hogy szép és gyönyörű de azt a szakaszt rengeteg cápa fenyegeti és már cápatámadásra is volt példa. Ennek fejében elég rizikósnak gondolom :/
2011. szept. 22. 16:35
 3/4 Daisydaisy válasza:

Szia!


Sharm El Sheikh gyönyörű. Búvárkodás szempontjából és pihenni, szórakozni egyaránt.

Búvárkodni lehet Tabán vagy Marsa Alamban is.Azokon a helyeken is sok a korall + az élővilág is szép!

2011. okt. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. jún. 21. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!