Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Hurghadában tudna ajánlani...

Hurghadában tudna ajánlani valaki egy jó szállodát?

Figyelt kérdés

érdekelne milyen az ellátás és milyen volt, melyik utazási irodánál lett befizetve, stb...

előre is köszi!


2012. jan. 1. 11:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi a Palm Beach-ben voltunk pár éve és nagyon jó volt. Szerintem nagyon jó ár/érték arányú szálloda, igen kedvelt a magyarok körében. A Best Reisen-nél fizettünk be.
2012. jan. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kösz meg is nézem:)
2012. jan. 1. 15:21
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nincs két hete hogy hazajöttem Hurghadából...el kell dönteni, hogy szeretnél-e kicsit elszigetelve lenni, vagy Hurghada belvárosi szállodát szeretnél.Milyen árban?Belvárosi: SeaGull Beach Resort, La Pacha

Külvárosi: Festival Riviera Hotel, Iberotel Aquamarine kiscit drágábbak. Vagy Prima Life Makadi Bay, Jungle park hotel gyönyörű.Mindegyik ajánlom nagyon.

2012. jan. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

2x voltam hurghadában, legutóbb a Hotel Titanic Palace-ban, elképesztően jó hely! neckermannal mentünk,

[link]


kb 7 éve meg a Sindbad Club-ban, az is nagyon jó volt, az kicsit közelebb van a városhoz, míg a Titanic inkább lazulós, ha pl nincs igényed arra, hogy elhagyd a szállodát.

[link]


amúgy szerintem azon a környéken nem nagyon van "rossz" szálloda:) elég premium arrafelé minden

2012. jan. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A sea gull nagyon jó , központban is van, és szerintem elég a a sunrise holiday resort is:) ott 2szer is voltam.
2012. jan. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi 2x voltunk Palm Beach-ben, egyszer pedig a Sol y Mar Club Makadiban, illetve a Prima Life Makadiban. Mind3 nagyon jó hotel, igazából az utóbbi volt a legjobb. Best Reisennel illetve Medina Tourssal utaztunk. Az ellátás nagyon jó volt. A tengerpart a Makadi öbölben csodálatos, érdemes oda menni.
2012. jan. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat!!
2012. jan. 4. 16:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Sunny Days El Palacio....mi most nyáron voltunk...és csodálatos nyaralás volt :) Csak ajánlani tudom...
2012. jan. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szia, Én 2 éve voltam a Palm Beach hotelben, nagyon jó volt, hibátlan, mind addig amíg az orosz testvéreink meg nem jöttek. Azt a törtetést amit azok csináltak, katasztrófa.

Jó utat és vigyázz magadra, a cimborám Novemberében ott volt és a buszon halt meg. :(

2012. jan. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hotel Regina Resorts
2012. szept. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!