Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Tunéziába Sousse-ba megyünk...

Biaa*-* kérdése:

Tunéziába Sousse-ba megyünk idén nyaralni a Marhaba Beach Hotelbe. Szerintetek milyen az a környék? Valaki volt már ott? . Véleményeket irjatok légyszi.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó, én négyszer voltam ott (mellette a "sima" Marhabába)..

Egy az autóbejáratuk a körforgalomból...

Környék? Közvetlen közelben is vannak bevásárló központok, be lehet akár menni Sousseba is kb. 2,5km, a Szula Centerbe, ott mindennek szabott ára van, van persze bazár, és ott a kikötő...

2012. ápr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi az infót..:) nagyon kíváncsi vagyok már rá :)
2012. ápr. 21. 19:40
 3/11 anonim ***** válasza:

Érdemes kirándulni El-Dzsembe, van egy hatalmas amfiteátrum, megnézni Sidi-Bou-Saidot és beballagni, vagy taxival, vagy kisvonattal Sousseba..

Van persze Kairuan, 2 napos sivatagi szafari, átkelés a nagy-sóstón (ScottEljarid) fel az Atlaszba..

Van kalózhajós túra (napközben ott bóklásznak előtted a tengeren), kirándulás Monastirba..

2012. ápr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
:) köszi.
2012. ápr. 22. 09:38
 5/11 anonim válasza:

Én is voltam 5-ször, de én a Marhaba Club-an. Nagyon jó és imádni fogod!Taxival mindenhová fillérekből eljutsz. a kaja hibátlan, mert hatalmas a választék és finoman főznek. Minden héten más nemzet ételeit főzik, ötletes nagyon. Én 6 hétre szoktam menni, szüval mondhatni kiismertem a helyet. Szeretek alkudni, teázni, vizipipázni, hajózni, és kajálni!


Jó nyaralást, és ha hosszabb időre mentek ne hagyjátok ki a 2 napos sivatagi túrát!

2012. ápr. 23. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
mi a 4*-osba megyünk ....és csak sajnos egy hétre..:S :(
2012. ápr. 23. 06:26
 7/11 anonim válasza:

Hát akkor a sivatag kimarad, de Port el Kantui-t, El Jam-ben a Colosseumot ne hagyjátok ki!Csak a hülye tevét a bejáratnál kerüld el, mert képes kivenni a kaját a kezedből!:DDD


Ha először mentek, akkor érdemes tudni, hogy a vizet venned kell, még fogmosáshoz is ásványvizet szoktak használni az emberek, illetve az asszony, gyerekek egyedül ne sétáljanak, és bárki megszólít az utcán ne beszélj vele, mert valami drogot akar eladni!Amire még figyelni kell, hogy minden helyi lakos beszél 4-5-6 vagy még több nyelvet is és a Magyart is értik! Alkoholt egy a Medinába vezető 3 sávos egyirányú út bal oldalán található pincében lévő boltban tudtok venni,de 1 hét kibírható nélküle:)


A takarítólánynak érdemes az első nap egy kis pénzt otthagyni és jól fog veletek bánni nem lop el semmit sem, sőt hattyút hajtogat a lepedődből!:)


Szóval jó hely, még pár év itt Amerikában és átköltözünk Tunéziába.

2012. ápr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
miért ne sétáljunk egyedül..? de amugy nagyon köszi :D
2012. ápr. 23. 14:54
 9/11 anonim ***** válasza:

A vizre tenyleg figyeljetek oda.

Fogmosas utan oblogetni is palackos vizet hasznaltunk, aztan a tevegelos tura utan elkovettuk azt a hibat, hogy salatat ettunk, amit ugy a helyi csapvizben mostak meg, utana 2 napig azon veszekedtunk, kie legyen a maradek hasmenes elleni gyogyszer. (ezt mindenkepp csomagoljatok be)

Ha etteremben vizet rendeltek es ugy hozzak ki az uveget, hogy mar fel van bontva, akkor nyugodtan vissza lehet (kell) kuldeni es hozzanak egy ujat, amit elotted bontanak ki.

Amugy nagyon kedvesek, baratsagosak az emberek, csak a helyi viz tudja az europai ember szervezetet ugy szetcseszni, hogy a hasmenes garantaltan elrontja az elmenyt, ha nem figyeltek oda!

2012. ápr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
aha..;) hàt köszii ;) majd irok hogy milyen volt
2012. ápr. 23. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!