Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Vélemények Egyiptomról?

Vélemények Egyiptomról?

Figyelt kérdés
Megéri oda utazni? Szép hely? Drága?

2012. júl. 5. 14:02
 1/5 anonim válasza:
Mi most 11.-én megyünk,szóval már csak pár nap szinte. Úgyhallottam gyönyörű hely,csak nem mindegy melyik részére szeretnél menni,ajánlom a déli részt.Gyönyörű képeket láttunk az ottani életről,helyekről,tengerről.Már nagyon várom én is az utazást. Tapasztalatokat szívesen várnék én is :)
2012. júl. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A tengeri élövilág gyönyörü, sehol máshol nincs olyan....A szállodák is szépek. Min 4 csillagos kell de inkább 4. nincs olyan nagy különbség árban de minöségben van. Maga a város az lepra telep de oda nem is azért mennek mert a vároosba van látnivaló mivel tényleg a semmi közepén van.

Azért kell oda menni hogy 1 hétig logasd a lábad búvárkodj starndolj és az all inclusive ellátást élvezd. Persze vannak plusz fakultativ utazások amik nagyon jók de azért pluszba kell fizetni. Amugy ezek az egy hetes utazások All incusive ellátással szeritnem nem drágák és nagyon jók. Ha kimentél akkor másra már nem kell költened ha nem akarsz. Eseteleg kis emlékek ajndékok de azok sem drágák.

Kairóról nem tudok nyilatkozni ott nem voltam, de hallottam durva dolgokat. A higiénia ott nem az erösségük...

2012. júl. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja amugy szerintem egyiptomba nyáron annyira nem jó utazni mivel elviselhetetlen a meleg. akár 45-50 fok. Vagy tavasz vagy ösz az ideális.
2012. júl. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri oda utazni!! De attól függ hogy mit szeretnél csinálni.

Ha csak napozni szeretnél és egész nap a strandon lenni akkor megéri.

Ha búvárkodni szeretnél akkor szintén megéri mert Magyarországhoz közelebb nem igen találsz ennél szebb tengeri élővilágot!

És ha városokat, turisztikai látványosságokat szeretnétek nézni akkor is megéri! Hiszen ott van Cairo/Gíza a piramisokkal, Luxor a templomokkal és a Királyok völgyével!

Szóval Egyiptom minden szempontból jó választás lehet!


Hogy drága? Sajnos igen :/ de ki lehet fogni jó ajánlatokat!! ;)

2012. júl. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
megéri ...feltéve ha jó szállodába szállsz meg és szép is, ha becsukod a szemed a szemétkupacoknál :D viszont a tenger (élővilága) nagyonszép...akár csak azért is megéri
2012. júl. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!