Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Marokkó - Agadír - vélemények?

Marokkó - Agadír - vélemények?

Figyelt kérdés
Egy hét múlva utazunk Agadírba, érdeklődnék, ki volt már ott, milyen Marokkó stb. Marrakech-be elmegyünk mindenképpen, csak pl. nem tudjuk, bérelt kocsival ketten belevágjunk-e az útnak. Mire kell figyelni Marokkóban? Tudom, hogy vizet csak palackosat igyunk, gyümit hámozottan, tehát az alapvető dolgokkal már tisztában vagyunk, de pár tapasztalat még jól jöhet:-)
2010. aug. 18. 09:10
 1/3 anonim válasza:

Mi szeptemberben voltunk. Nem béreltünk autót. Ahol van vonat (Casablanca, Marrakech, Fes, Meknes) ott azzal, ahol nincs (Essauria, Ouarzazate) ott busszal közlekedtünk. A buszok közül a CTM és a vasúttársaság által üzemeltetett ONCF jól használható, ez utóbbi a vasútállomásról indul és egyben is lehet jegyet venni.

Menetrendek a neten elérhetők.

2010. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én tavaly voltam és nagyon tetszett

a part nagyon szép, igaz,hogy a helyi "menő csávók" folyamatosan próbálkoznak, mert imádják az európai nőket, de nem kell velük foglalkozni:)

Marrakesh is szép, mi az iroda fakultatív programjával voltunk, elvittek mindenhova és nem is volt olyan drága, de ott nagyon nagyon meleg van, mert nincs tengerpartja és nem fúj a szél,hogy enyhítse...

Agadir eléggé kisváros, de azért jó el lehet lenni, este is sétálni, kellemes nagyon, lehet vásárolgatni, keményen alkudni kell, de gondolom ezt tudod:P

szerintem az autóbérlést csak akkor próbáljátok ki, ha nagyon tapasztalt sofőr vagy, mert kaotikus a közlekedés és a legtöbb felirat, tábla arabul van így eléggé nehéz...

de nekem csak kellemes emlékeim vannak Marokkóról, szívesen visszamennék oda egyszer:)

kellemes nyaralást:)

2010. aug. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon remek hely. Gyönyörű az óceánpart, kulturált a város. Csak ajánlani tudom.
2010. aug. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!