Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Kinek mi a véleménye Egyiptomr...

Kinek mi a véleménye Egyiptomról? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Jövőhéten indul a repülőnk Egyiptomba Hurghadára. A Palm Beach hotelben foglaltunk szállást Dino clubos. Van jó tapasztalatotok róla? Kérlek meséljetek :)

2012. júl. 6. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon jó, mivel ezek a szállodák föleg a dino klubosok mind jók. Nincs nagy különbség köztük. Szerintem egy problémátok lesz hogy tul meleg lesz. nyáron állitolag eléggé elviselhetetlen azért jobb összel vagy tavasszal menni.
2012. júl. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja és jó nyaralást:) Vigyetek sok naptejet és amint valami emésztési probléma van azonnal kérjetek kinti gyógyszert az hipp hopp elmulasztja az itthoniakkal fölösleges probálkozni.
2012. júl. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönjük :) Igen hallottam hogy az itteni gyógyszer nem hatásos,szóval mindenféleképpen beszerzünk egy ottanit.
2012. júl. 6. 14:46
 4/8 A kérdező kommentje:
Jah és még annyi,hogy érdemes kivinnem a laptopomat,vagy a reptéren elveszik,és nem engedik hogy kivigyem?
2012. júl. 6. 15:24
 5/8 Biaa*-* ***** válasza:
én tavaj voltam.:) nagyon jo.:) csak sok a puszta,sivatag.:)
2012. júl. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Biaa*-* ***** válasza:
amugy a tengerpartja szemetes,durva a homok...de amugy tenger szep.:) nem kell messzire bemenned es mar kagylok,halak uszkalnak a labad mellett.:) a vizbol ne igyatok,es ne egyetek salatat meg ilyeneket..:)
2012. júl. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Biaa*-* ***** válasza:
:) ha valamit szeretnel még tudni akkor irj privit.:)
2012. júl. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Palm Beach jó hotel, tényleg meleg van , de pláne medencénél, tengernél elviselhető. Lehetőleg ne kérjetek jeget az italokba, és csapból ne igyatok.. Meg a salátákat hanyagoljátok, elv. az se jó, de én ettem és nem lett bajom.
2012. júl. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!