Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Valaki utazott már Tunéziába...

Valaki utazott már Tunéziába Djerbába mi a véleménye? Kellemes volt?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én jártam már Djerbán, egy négy csillagos szállodában, de a kaja valami szörnyű volt, a tengerpartja is piszkos volt, a víz tele volt algákkal. Szóval engem nem nyűgözött le Tunézia, persze az idő nagyon jó volt, de nem éri meg.
2010. máj. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én 2008-ban voltam Djerbán egy 4 csillagos szállodában a családommal. nagyon tetszett, minden rendben volt, a tenger nagyon tiszta volt, az ellátás is remek, szóval én csak ajánlani tudom!
2010. máj. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 2008 szeptemberben voltam a Garden parkban.

rettenet mocskos volt, ragadtak a poharak.

Melegen adták ki az üdíőt.


4napig olyan hamenésem volt hogy nem tudtam kimozdulni a szállodából.


Ha mész csak 5 csillagosba menj.

2010. máj. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én 2008.nyarán voltam Djerbán. 4csillagos szállodában voltunk, ami nekem nem igazán tetszett, kicsit többet vártam. A tenger nagyon szép volt, de a part és az odavezető út nagyon koszos volt. Djerba még nem igazán van kiépítve. Ez 2 éve volt, azóta nem hiszem, hogy sok minden történt volna ott. Utastársaimnak viszont nagyon tetszett a szálloda is, és a tenger is annyira, hogy nem érdekelte őket az odavezető út sem. Sőt sokan szívesen visszamennének, én biztos nem. Aki nyugira vágyik, annak ajánlanám. Persze van ott is pár látnivaló, ahova szerveznek kirándulásokat (pl. ahol a Star wars vmelyik epizódját is forgatták, ill. sivatagi túra) v ahova magunktól is el lehet menni (pl. lagúna, krokodil farm).
2010. jún. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tavaly voltam Djerbán, a Rimmel szállodában. A kajával nem volt semmi gond, a személyzet is normálisabb, mint pl. Sousse-ban, viszont a "fehér homokos tengerpart" helyett balesetveszélyes, köves-sziklás partot kaptunk, ahol szinte lehetetlen volt bemenni a vízbe. Emiatt pár száz méterrel odébb jártunk be a vízbe, de még így sem úsztuk meg sérülés nélkül (a párom lesántult néhány napra).
2011. jún. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!