Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Miért lehet az, hogy a csomag...

Miért lehet az, hogy a csomag amit Afrikából kaptam az hozzám 9 nap alatt jutott el, de amit én küldtem oda, még mindig nem érkezett meg? Pedig már 14 nap eltelt :S

Figyelt kérdés
Lehet ott lassabban jut el a címzetthez? Eléggé aggaszt már
2012. aug. 13. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdeklődj ott ahol feladtad, ha meg van a feladóvény, talán meg tudják mondani, hogy merre jár.
2012. aug. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
végülis első osztályon adtam fel, úgyhogy nem hiszem, hogy elkallódott...csak azért már örülnék ha megkapná az illető, mivel szülinapi ajándék lett volna...ami persze már késik 6 napot :/
2012. aug. 13. 18:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Csomag volt? Lehet, hogy lenyultak. Ferjem egy autot küldött Afrikaba tele elektronikai cuccokkal es ruhaval. Szivoztak a vamnal plusz elloptak a ruhakat. Ugyhogy szoritok, hogy te ne jarj igy. Hova küldted?
2012. aug. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
egy póló volt meg egy levél...Ghánába
2012. aug. 14. 12:37
 5/6 anonim ***** válasza:
En Algeriaba kuldtem csomagot. Ket honap mulva erkezett meg. Ki volt bontva, ujra leragasztva, de semmi nem hianyzott belole.
2012. aug. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
fuh :S hát ez a 2 hónap nem valami bíztató :S igen, az a csomag is ki volt bontva és visszaragasztva,amit én kaptam...csak azt nem értem, hogy onnét 9 nap míg eljön, de ha én küldöm oda, akkor meg sokkal több... szép kis meglepetés lesz ha 2 hónap múlva kapja meg a születésnapi köszöntőt :S
2012. aug. 15. 01:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!