Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ryanair - Milyen formája...

Tobia kérdése:

Ryanair - Milyen formája lehet a poggyásznak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A Ryanair-nél a kézi poggyász mint tudjuk 10 kg nehéz lehet és a következők a méretek: 55cm magas kerékkel x 40cm x 20cm mélység az oldalán.

Ez tiszta sor.

A kérdés:

Mi a helyzet, ha mondjuk Bowling szerű táskával utazok, ami kisebb mindenben mint a maximum, de teszem azt vízszintesen 55 cm? Vagyis az nem baj ha hordás szerinte van meg az 55 cm "magassága" ami ebben az esetben nekem kézben nem konkrétan a magasság.

Az a lényeg, hogy a keretbe beleférjen, igaz? Nem kell feltétlenül görgősnek lennie?!

Már utaztam easyJet-el és "anno" Malév-val, ott konkrétan rá se néztem a táskákra és van egy amivel utaztam eddig és a tesóm is, vagy 4x a WizzAir járatán.


Röviden, nem bonyolultan: mindegy, hogy milyen a táska kiosztása / formája amíg 55cm x 40cm x 20cm méreteken belül marad?



2012. aug. 8. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Már leírtuk sokszor itt az oldalon, hogy teljesen mindegy a táska márkája, ha a megadott méret és súlyhatárokon belül van, akkor gond nélkül felvihető a gépre!
2012. aug. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindegy. A lényeg, hogy beleférjen az adott méretbe.
2012. aug. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

utaztam azért párszor, de ezzel a társasággal még soha, és olyan durva ellenőrzéseket olvastam itt is, hogy a méret így meg úgy, a formája azért érdekelt, hogy akkor az teljesen mindegy, csak beleférjen. Eddig soha de soha nem nézték meg kérték el, nem ott akarok euró után turkálni a zsebemben :)


Köszi a válaszokat!


Jó utat annak aki utazik! Kíváncsi vagyok rájuk :)

2012. aug. 8. 15:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg van adva a maximális méret. Ami belefér az bármi oké, csak ne lógjon ki!
2012. aug. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!