Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Van tippetek önkénteskedéssel...

Van tippetek önkénteskedéssel kapcsolatban? Nagyon érdekelne egy afrikai misszió, de a legutóbbi alapítványi pályázatra lezárult a jelentkezés. Bármilyen ország érdekelne, nem csak Afrika. Bárhova elmennék szívesen.

Figyelt kérdés
Nagy vágyam egy misszióban való részvétel. Abszolvált státuszban vagyok az egyetemen, és nagyon szeretnék egy ilyenben részt venni. Ha tudtok tippeket, segítenétek? Ja igen, olyan megoldás érdekelne, ami pályázat, és nem kell belefektetni pénzt, mert arra most sajnos nincs lehetőségem. Előre is köszi a válaszokat!

2013. jan. 2. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár én nem vagyok egyetemista de beírtam a google-ba hogy afrikai önkéntes munkák. Rengeteg lehetőséget kidobott, csak át kéne őket olvasni, hátha megtalálod a neked megfelelőt. Én nem olvasom át, mert engem nem érint a dolog. )bár én Angliában dolgozom önkéntesként is)
2013. jan. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 poet1 válasza:
Szia,bár nekem Magyarországon van karitatív szervezetem,de azt javasolnám,keresd fel a Baptista Szeretetszolgálatot, vagy az Afroaid Alapítvány.
2013. jan. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Igaza van az utolsó előttinek, nagyon sok lehetőség van önkénteskedésre.

Azt kéne tudni, hogy mivel szeretnél Afrikában foglalkozni.

Ha szeretnél árvaházba menni nevelőnek, akkor ajánlom az alábbi alapítván honlapját: www.taita.info

Afrikáért Alapítvány: www.afrikaert.hu

Ha orvosnak tanultál, akkor ajánlanám az Afrikai-magyar Egyesületet, ugyanis ott van lehetőség részt venni misszióban orvosként.

Honlapcímük: www.ahu.hu

Van egy Facebook-csoport a Facebook-on: Afrika iránt érdeklődők, az afrikai embereket kedvelők csoportja.

Ha érdekel Afrika, akkor csatlakozz a csoporthoz, és az ott lévők is segítenek, jelöld be a csoport adminját ismerősnek, és ő nagyon sokat fog tudni neked segíteni.

Üdv: 30/N

2013. jan. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!