Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Ment már valaki hitelből...

Ment már valaki hitelből nyaralni?

Figyelt kérdés
hogyan kell ezt elintézni????melyik utazási iroda ad igy hitelt????
2009. szept. 12. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

sztem utazási iroda egyik sem, aki ment, az esetleg személyi kölcsönből. de nem jellemző szerintem az emberekre, plazmatévét se vesznek részletre, ez csak olyan mondás. :)

amúgy ha utazási irodánál meg lehetne oldani, én lennék az első, aki kimegy jó messzire. aztán b.sznék se visszajönni.

2009. szept. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem mentem, a közvetlen környezetemből se ment senki. Az indoka csak annyi, hogy a mai világban tartozni valakinek, NEM JÓ! Pláne nem a banknak, mert mire visszafizetnéd már is kétszer annyiba került a nyaralásod, mint amennyi készpénz, hitel nélkül lett volna. Személyi kölcsönöket lehet felvenni, úgy tudom arra nincs olyan szigorú szabály, arra költöd amire akarod.
2009. szept. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszokat!!! igazábol én is egyet értek veletek!!!!

a cél csak annyi lett volna h meg szerettem volna lepni a páromat novemberben egy nyaralással!!!!!

de mint egyikőtök leírta mire vissza fizetem dupla annyi pénznél tartok mint amennyi lett volna kp-ban:)

szoval ugy döntöttünk egymást lepjük meg és eggyütt össze hozzuk:):):)

2009. szept. 14. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!