Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Tunéziába 3 gyerekkel (3,4,13)...

Tunéziába 3 gyerekkel (3,4,13) évesek, Mit ajánlotok, egyátalán mernétek utazni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 17:52
 1/5 anonim válasza:
Szerintem még várj az utazással mert még kicsik nagyon a fiatalabbak és nemfognak semmire sem emlékezni. Még várjatok vele egy kicsit.
2013. márc. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én először a szüleimmel 4 évesen voltam Tunéziában és olyanokra emlékszek, amikre ők nem. Persze sok minden kiesett, de rá tudtam őket szedni, hogy amikor 13 éves voltam megint ide menjünk. Mind a kétszer hatalmas élmény volt. 4 évesen a homok és a végtelen víz, 13 évesen a kultúra és az emberek. Amikor utoljára voltunk, volt ott egy magyar házaspár a párhónapos babájukkal. Csodálkoztunk is, hogy hogyan mertek eljönni, hisz mégis a hasmenés mindennapos jelenség a turisták körében az afrikai országokban. Szóval, ha ők nem féltek, akkor egy 3 évessel sem kell. Orvosságot vigyetek itthonról és egy kis házi pálinkát. 4 évesen én szalmonella betegséggel tértem haza. Azóta sehol semmi bajom nem volt, már tudjuk, hogy hol mire számítsunk. Jó utat, ha mégis mennétek :)
2013. márc. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem ezt neked kell eldöntened,hiszen számodra nem lesz pihenés és nyaralás.a gyereknek mindegy hol érzi jól magát -az ő számára nem a tunézia!!a fontos.ugyanigy fog emlékezni egy hihetetlen jó nyaralásra BÁRHOL HA OTT JÓL ÉREZTE MAGÁT.
2013. márc. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi voltunk ott két gyerekkel akkor voltak 9 és 6 évesek a lányok, és voltak velünk még mások is ott is voltak gyerkőcök kisebb is nagyobb is. És azt kell mondjam imádták velünk együtt. Igaz az én kisebbikem nem szereti a tengert amióta állitólag megcsipte a rák a lábát. :P Djerbán voltunk és csodálatos volt, elvarázsolt az egész sziget. És ahhoz amit vártam, hát nagyon nem olyan volt, tehát kellemesen csalódtunk mindannyian.

Az idén is oda készültünk, azóta már gyarapodtunk és van egy 3 évesünk (10,13 a nagyobbak). De miután hallottuk hogy kockázatos országokhoz sorolták inkább görög mellett döntöttünk. De nagyon sajnálom, mert szerintem egyik európai országnak sincs olyan hangulata mint Tunéziának. És a pénzedért is ott többet kapsz. Biztosan elmegyünk még oda csak nem most. Török is jó lett volna csak az megint drágább lett volna, a mi igényeinkhez viszonyitva. Ha van kérdésed szivesen válaszolok. :)

2013. ápr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kései Sirató ***** válasza:
Nyugodtan menjetek, nagyon gyerekbarát ország, mi is voltunk, repülővel gyorsan oda értek és sok a programlehetőség, élveznmi fogják mind3-an. Ráadásul sok szállodában 14 éves korig a gyerekeknek ingyenes az ellátás.
2013. máj. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!