Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Tudnátok ajánlani tunéziai...

Tudnátok ajánlani tunéziai szállodákat all inclusive ellátással?

Figyelt kérdés
Augusztus 10. körül mennénk, és örülnénk, ha sikerülne kifogni egy "viszonylag" olcsó hotelt:)

2013. márc. 17. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik részre szeretnétek menni? Mahdia-n az LTI Mahdia Beach jó voltpár éve, Sousse-ban a Riadh Palms. De ez semmit nem jelent, hamar lepukkannak ott a szállások, és változik a környezet is (építkezések). Mahdia jó hely amúgy. Djerbát nem ajánlom, ott egyedül a krokodilfarm ér valamit.
2013. márc. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sousse, sima MARHABA, 4* voltam ott, bár utoljára már sok orosz volt, mit mondjak, meg is látszott, de nem szoktam hagyni elrontani nyaralásom.

Mahdia, THAPSUS.. 4 éve? szintén jó volt.

De minden szállodában van valami amit lehet észrevételezni, én ezekkel nem foglalkozom... (egy szintig)

2013. márc. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
El mouradi palace 5*
2013. márc. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A SOL el Mouradi - el Kantauitól és Soustól északra 2km-re- kiváló.

Kétszer voltam 4 év különbséggel és egy rossz szavam nem volt.Csak az all inkluzivet ajánlom.

Persze a forradalom óta változhatott a helyzet.Én előtte voltam

2013. ápr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én a Karawanba megyek 2 hét múlva, 143 ezer forint 11 éjszakára ;) all .inclusive ;) 3 csillagos igaz de a célnak megfelel ...
2013. máj. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!