Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Október vagy november közepén...

Október vagy november közepén jobb egyiptomba utazni? Lenne lehetőségem nílusi hajóútra menni, all inclusive ellátással.

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Egyiptom nagyon veszélyes ország, főleg az utóbbi években, hogy egyre népszerűbb a rémuralmizmus, az anti-amerikanizmus és az anti-kapitalizmus.


Már a Piramisok területén is sok a helyi Gestapo ügynöke, akik nagyon figyelik, ha hogy mindenki betartja-e az iszlám törvényeit pl. tilos nyilvánosan alkoholt inni, meg ilyenek.

2010. szept. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem (én ötször jártam Egyiptomban) nincs nagy különbség a két időpont között. November azért lehet érdekes, mert november 20 körül lesz az iszlám második legfontosabb ünnepe: az eid-ul-adha. Ez az ábrahámi áldozatra való emlékezés ünnepe. Nagyon érdekes lehet, ha ilyenkor meghív minket egy muszlim család!
2010. szept. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az első válaszadó hülyeségeket ír, ne foglalkozz vele.


Szerintem sincs nagy különbség okt. és nov. között, de ha lehet én inkább októberben mennék.

2010. szept. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindkét időpont kiváló, kifejezetten alkalmas egy kirándulós hajóútra. Luxorban még október közepén is 50 fok volt, mikor mi ott jártunk...
2010. szept. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak nem a Beck-el nyerted?
2010. szept. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem novemberben jobb. Akkor itt már elég hideg van, Egyiptomban pedig még kellemes az idő. Én november végén csónakáztam a Níluson rövidujjú ingben, nagyon kellemes élmény volt. Egyébként az egyiptomi emberek nagyon barátságosak, és az ország egyáltalán nem veszélyes, csak alkudni kell tudni! :-)
2010. szept. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ha nyereményút,nehogy komolyan vedd,járj utána,mert közel sem annyira ingyenes!!!!!!
2010. szept. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nyereményúttal kapcsolatban....mi van manapság már ingyen??

Ismerőseim most jöttek haza, fantasztikus utuk volt...

MI hétfőn indulunk.

A tegnapi időjárás Luxorban: 36-44 C fokig

Egy hónappal később is csak 2-4 fokkal lesz "hidegebb"

2010. okt. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!