Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Fiatal lany vagyok, nyaron...

Chungo kérdése:

Fiatal lany vagyok, nyaron utazom a szuleimmel Tuneziaba, feljek szerintetek?

Figyelt kérdés
Augusztusban erkezunk meg,olyankor szokott földrenges meg homokvihar ott lenni???

2013. ápr. 27. 01:08
 1/6 anonim válasza:
75%
Félj, ha erre vágysz.. ha így is úgy is mentek akkor szerintem fölösleges ezen paráznod. Plusz ez egy népszerű turisztikai szempont, erősen kétlem, hogy lemmingek módjára a vesztükbe rohannának oda az emberek.
2013. ápr. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Mindenképp félj! Ne mozdulj ki a lakásból!
2013. ápr. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Féljél vazze!!


...és képzeld el, amikor majd a földrengés és a homokvihar közepén éjszaka a füledbe súgja egy szellem, hogy:


"éééén is fééélteeem, amíííg ééélteeem"


Amúgy ne parázzál ilyenek miatt,

mert lehet, hogy már odafelé leesik a repülőtök...

2013. ápr. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Ne félj.Én is megyek nemsoká,nagyon sokat vagyok ott ,párom is onnan való meg rokonok is laknak kint.Eddig még nem láttam homokvihart...Nagyon szép nyaralást kivanok nektek.Szuper idő lesz, arra számitsatok,augusztus tuniban hajaj.. Pazar lesz,haza se akarsz majd jönni :)
2013. ápr. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kései Sirató ***** válasza:
Nem kell félned, voltam 2x is, elég jó a közbiztonság, homokvihar pedig januárban van..
2013. máj. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ne félj!de ha félsz,inkább add másnak az utat,mert ha az egész út alatt görcsölsz,nem fogod látni azt ,amit kell!!
2013. máj. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!