Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Utaztatok már a Dive Hard...

Utaztatok már a Dive Hard Tours utazási irodával? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

#Dive Hard Tours
2013. ápr. 29. 15:37
 1/9 anonim válasza:
Mi igen!! Rettentő segítőkészek, és kedvesek. Látszik, hogy nem akarják "ránktukmálni" az adott szállodát, őszintén megmondják saját tapasztalataikat. Leírtuk milyen szállodát keresünk, mennyi a keret és kb 20 perc alatt megtaláltuk a megfelelőt és kint sem kellet csalódnunk. Csak ajánlani tudom őket!!
2013. szept. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Igen, mi már többször is utaztunk velük Csak ajánlani tudom őket. Ugyan nem adnak kedvezményeket a feltüntetett árakból, de megmondom őszintén nem is nagyon érdekel, hogy 5-6 ezer forintot kicsikarjak, sokkal többet ér nekünk, hogy őszintén elmondanak mindent és vér profik. Amivel ők többek és jobbak más irodáknál: A Dive Hard Tours munkatársai ismerik azokat a helyeket, ahová utakat kínálnak. Ajánlatokat nem küldenek neten, de nem is kell, hiszen a komplett fizetendő fent van a honlapjukon, nincs meglepetés.
2013. dec. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Elnézést kérek mindenkitől, mert lemaradt a cím: [link]
2013. dec. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
És van irodájuk ahová személyesen be lehet menni ???
2017. jan. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Persze, hogy van. A honlapjukon megtalálod a címüket, fent van is egy link, arra kellett volna csak rákattintanod.

Én megtettem és ez a címük, ahová be lehet menni személyesen is: 1133 Budapest, Hegedűs Gyula u. 91.

Nyitva tartás és a többi elérhetőséget itt találod meg: [link]

2017. jan. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Igen, mi igen.Nekem nagyon furcsa, hogy mindenhol úgy áradoznak róluk, mintha az összes véleményt belsősök írnák.Nem rossz, de azért nem is ennyire jó, mint amennyire ajnározzák őket.A mi tapasztalatunk az volt, hogy miután befizettük a nyaralást, átküldtek minden papírt, és ezzel le volt tudva.És azért volt benne hiba.Se egy idegenvezető, se egy logó a reptereken, se semmi.Oldj meg külföldön mindent egyedül
2017. máj. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kovi1971 válasza:

Mi már többször utaztunk a diveharddal.

Mindig meg voltunk elégedve velük.

Aki itt előttem szólt biztosan nem utazott még velük, mert tudnia kell a Divehard-ról, hogy ők utazásközvetítők azaz más utazásszervezők útjait közvetítik.

Persze, hogy nincs nekik kint idegenvezetőjük, viszont az utazásszervezőnek van.

Másik furcsaság ez előttem szólóval kapcsolatban: amikor ezt a bejegyzést írta: (2017.05.23-án 19:28-kor), egy másik hozzászólásában egy másik topicban (amit ő hozott létre) meg azt íja, hogy volt kint idegenvezető, csak bunkó volt vele.

Szerintem ez az ember egy troll vagy konkurencia, de egy biztos, hogy soha nem utazott a Dive Hard Tourssal.

https://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__elokeszuletek__793842..

Legutóbb a Dive hard közvetítésével egy Kartagos úton vettünk részt és kint a reptéren és kint Egyiptomban is a kartagos idegenvezető várt minket.

Minden rendben volt.

2017. jún. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Az 05.23-ai bejegyzésre:


Nem voltál Te "spanyolban" , sem a Dive Hard Tours- al, sem mással.


Májusban meg még senki nem utaztat "spnyolba" , mert nincs szezon, nincs járat, meg nincs is kint meleg.


A másik topicban - amit te magad nyitottál- ott meg totál ellentmondásban vagy az itteni hozzászólásoddal.


Te valószínűleg egy konkurencia lehetsz a Dive Hard Toursnak, vagy egy felbérelt troll, aki hülyeségéket ír lejárató célzattal. És ez nagy gond.


Gond az is, hogy rosszul csinálod. Fél éve nyitsz egy másik topicot.


Felteszel egy kérdést.


Május 23-án meg is válaszolod a saját kérdésedet.


Azokat, akik meg válaszoltak a Te kérdésedre a másik topicban, azokat meg lealázod.

2017. jún. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mi velük utaztunk Egyiptomba, életünkben először, de biztos, hogy újra megyünk. Először egy másik szállodát néztünk ki, de mondták, hogy hasonló árban van egy jobb, és bár nem tudom, hogy a másik milyen, de ezzel maximálisan meg voltunk elégedve. Egyébként mindent időben-pontosan megkaptunk, nagyon segítőkésze és profik.
2017. szept. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!