Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ismeri valaki személyessen a...

Ismeri valaki személyessen a Dive Hard Tours utazási irodát?

Figyelt kérdés
Velük szeretnénk utazni, már utalni kellene az összeget, de valamiért nagyon furcsák.nem találtam róluk véleményeket sem, csak olyat amit az alkalmazottak írtak
2016. júl. 12. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Abban a házban lakom, ahol van az (egyik?) irodájuk. Van mozgás, szóval emberek használják a szolgáltatásaikat, a munkatársak intelligensek (egy boltba járunk). De nekünk a Vistával is volt rossz tapasztalatunk, pedig az egy nagy cég, ennek ellenére érdemes nagy céghez menni.


Most már szerintem késő bánat, ezért adj nekik egy esélyt!

2016. júl. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Pedig ugyanezen az oldalon van róluk egy pár bejegyzés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__afrika__4288458-utazta..


Leírom az én véleményemet:

Mi a családunkkal és az ismerőseink is már 10 éve csak a Dive Hard Tours-al utazunk.


Maximálisan meg vagyunk elégedve velük!


Nagyon profik, mivel 2 munkatársuk is Egyiptomban élt az egyik ráadásul idegenvezető volt kint. Sehol máshol ennyi hasznos információt nem lehet találni, mint az ő honlapjukon: [link]


Most is van náluk egy befizetett egyiptomi utunk. Január elején megrendeltük, utazási szerződést megkötöttük, kifizettük.


2 nap múlva kaptunk egy emailt és fel is hívtak, hogy az utazást a partnerük olcsóbban igazolta vissza,- mert akció jött rá,- ezért kérdezték, hogy hogyan tudják átadni a 121 ezer forintot, be megyünk vagy utalják át? Még aznap bementünk az irodába és meg is kaptuk a pénzt. Ilyen korrektsággal még sehol nem találkoztam.


Mindenkinek csak ajánlani tudom a Dive Hard Tourst, mert az egyiptomi utazás: [link] egyiptom-utazas megtervezésekor az ő honlapjukon az is eligazodik, aki nem ért a nethez és annyi hasznos infót talál, mint sehol máshol. Aki pedig személyesen keresi fel az irodát ők megtapasztalhatják az abszolúte nagy tájékozottságukat, különösen Egyiptom, Tunézia és Törökország tekintetében.

2017. jan. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát ezt a kommentet is nyilván valaki belsős írta.de mind1 is, a nyaralás megtörtént.Miután utaltunk, nem hallottunk többet az irodáról.A külföldi reptéren minden máshogy volt, mint amiröl minket tájékoztattak.Más utazási irodánál voltak a hotel papírjai, mint amit mi hittünk.Az idegenvezető pedig olyan bunkó volt, hogy az elképesztő.Már amikor felvette a telefonját.Mindezek ellenére a hotel jó volt, és ott már azt is kaptuk, amiről korábban szó volt.
2017. máj. 23. 19:28
 4/7 kovi1971 válasza:

Mi már többször utaztunk a Dive Hard Tours közvetítésével, legutóbb egy Kartgaos úton vettünk részt és maximálisan meg voltunk elégedve velük.

Az előttem szóló biztosan nem utazott még velük, mert ellentmondásba ütközik a hozzászólásaival, mert amikor ezt a hozzászólást írta, akkor pontosan ugyanebben az időben egy másik topicon is írt véleményt, ahol meg azt írta, hogy nem volt kint idegenvezető, ahová ő utazott.


Itt meg azt írja, hogy az idegenvezető bunkó volt kint. Akkor volt vagy nem volt? https://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__afrika__4288458-utazt..

Nem kellene senkinek a rossz hírét kelteni, mert ez nem szép dolog, sőt eléggé aggályos.

Az én nevem és email címem nyilvános, bárki kérhet tőlem véleményt én nem vagyok utazási irodás, és nem vagyok senki konkurenciája és főleg nem vagyok troll.

A fenti kérdésre a válaszom:

Ismerem személyesen a Dive Hard Tours utazási irodát és maximálisan meg vagyok elégedve velük.

2017. jún. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most nem fogok belemenni ebbe az érdekvédelmi csatába, mert se időm, se erőm ehez.Voltam velük, méghozzá spanyolban, és idegenvezető nem volt sehol személyessen, csak egy telefonszám.azt hívtam fel, és ott volt bunkó.menjen mindenki velük, nekem mind1, én csak a véleményemet mondtam el.talpraesettnek kell lenni, mert mi nagyon kevés infót kaptunk tőlük, és sokminden nem stimmelt
2017. jún. 3. 11:20
 6/7 anonim válasza:

A helyesírásra ügyelhetnél, ha már létrehoztál egy provokatív lejárató topicot.


Az, hogy "spanyolban" voltál, az nem jelenti azt, hogy egy mondatban kell válaszolnod, ami 3 sor, sőt összekevered a gondolatokat, amiben logikai hibák tömkelege találhgató.


Ezt valószínűsíthetően teszed azért mert nem írsz igazat.

Létrehozol egy topicot és felteszel egy kérdést, aztán fél év múlva- Te magad- adsz egy választ.


Már a fejlécben a kérdésed alatt azt feltételezed, hogy a Dive Hard Tours alkalmazottjai írnak saját cégükről véleményeket.


Minden épeszű ember láthatja, hogy provokáció és szín tiszta rosszindulat.


Minek nyitnék én egy topicot, és minek válaszolnék a saját kérdésemre?


Továbbá:

Idén még egy utazás sem indult el "spanyolba", nincs még szezon, tehát Te nem utazhattál senkivel úgy, hogy május 23-án már haza is érkeztél volna és már véleményt is írtál 2 helyen is.


Ha valaki "spanyolba" (ez a te szóhasználatod) utazik, akkor nem ezt mondja vagy írja, hanem pl: Mallorcán, Gran Canárián, Costa Brava-n, Tenerifén stb. voltam, de nem mondja, hogy "spanyolban".


A topicnyitáskor olvasnod kellet volna:

"Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!"

De te nem ezt teszed, hanem válaszolsz a saját kérdésedre, sőt beszólsz azoknak akik válaszoltak a Te kérdésedre.


Elégé primitívre sikeredett a lejárató akciód. Szánalmas.


Szánalmas az is, hogy mind ezt teszed név és email cím nélkül. Ha tökös , igaz ember lenne ki mernéd ide írnod a neved és az email címedet.


Jobban járnál, ha ezt a topcit töröltetnéd, ha már így beégtél itt.

2017. jún. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Gondolom, azóta már utaztatok, de a mi tapasztalatunkat azért leírom. Szerintem azért olvasol pozitív véleményeket, mert tényleg nagyon jó az iroda :-) Nekünk kerek-perec megmondták, hogy mit érdemes foglalni az alapján, amit elmondtunk nekik. Utána online megkaptuk a papírokat, és már csak utazni kellett.
2017. okt. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!