Kezdőoldal » Utazás » Európa » Utaztatok már Eurolines-os...

Utaztatok már Eurolines-os busszal Prágába? Mi volt a tapasztalat?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 19:22
 1/8 anonim válasza:
Én a helyedben csak vonattal mennék. Hangulatosabb, és annyi mint a busz. 18 ezerből megúszod, és nem kell nyomorogni, bármikor sétálhatsz a vonaton. Sajna cigizni nem lehet, mert általában nincs dohányzó rész. Persze ha ez szempont. Busszal ugyanannyi idóben majdnem, de sokkal kötöttebb.
2010. nov. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A vonat drágább, mint a busz, és egy többfülkés kocsiban nekem kényelmetlenebb aludni, mint egy kétszemélyes buszos ülésen. Egyébként azóta már megjártuk busszal a Prágát, csak "érdekes" volt a busz összetétele, ezért kérdeztem, ki mit tapasztalt.
2010. nov. 24. 08:46
 3/8 anonim válasza:

Mi most megyünk. Mit értesz érdekes összetétel alatt??? :O

ÖÖ. és nem tudnál nekem segiteni szállásügyben? Ti hol szálltatok meg? Árak stb.. Mesélj nekem kérlek :)

2010. nov. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Odafelé ketten voltunk magyarok a buszon, mindenki más bolgár, kínai, stb. A sofőrök mogorvák, egy szót se beszéltek magyarul, de még angolul sem. Mivel Szófiából jött a busz, eléggé állott volt már a levegő, mondhatni büdös. Kicsit ijesztő volt. Nem aludtunk Prágában, aznap este jöttünk is vissza. Gyönyörű város, nagyon hasonlít Budapestre. A vártól nagyon szép a kilátás. Kényelmes cipőt vegyetek, mert a mindenhol megtalálható macskakő kikészíti a lábat (magassarkú kizárt!). Ha van még kérdésed, szívesen segítek.
2010. nov. 25. 09:45
 5/8 anonim válasza:
Köszönöm szépen :) kajáltatok valahol?:)
2010. nov. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Beülni nem ültünk be sehová, nem akartunk annyit költeni. De pont volt valami borfesztivál, mindenféle finomsággal (mármint étel, alkoholt nem iszunk), ott ettünk sült hotdogot, kolbászt, stb.
2010. nov. 25. 12:27
 7/8 anonim válasza:

Az én párom karácsonyi ajándékba kap egy utazást prágába :) - tél végi dátummal.

Én vettem vonatjegyet: egy főre oda-vissza prágai turistajegy hellyeggyel (EC vonaton, ami azért ki is néz valahogy) 65 Euro, cirka 18.000 forint, és benne van a prágai tömegközlekedés is.

Szerintem a vonatnál nincs hangulatosabb, és elég baráti az ár is. Nem kerül sokkal többe, mint a busz.

2012. dec. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Melyik busztársaságról mondtad ezt?
2014. máj. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!