Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Utazott már valaki a kairói...

Utazott már valaki a kairói metróval? Veszélyes, vagy mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
Neten azt írták róla, hogy semmi extra, meg tiszta, és olcsó, de személyes élmények érdekelnének. Köszi!
2009. okt. 2. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
60%

Hát nem tom!

Én kint élek jelenleg és a párom nem enged fel rá, főleg most az influenzás időszakban.

Azt mondja rengetegen vannak és tiszta retek.

Kairót ismerve nem is hinném el, hogy tiszta, kizártnak tartom.

25 milliós város tele primitív emberrel, a szemetet úgy dobálják el mintha kötelező lenne, sokat nem várnék.

2009. okt. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én utaztam rajta és semmi gond! 1 egyiptomi font egy jegy, nem koszosabb, mint a budapesti, nincsenek olyan suttyó emberek mint itthon. Lány vagyok, egyedül utaztam a metrón. Mindenhol rendőrök, katonák egész Egyiptomban, úgyhogy a metrón kevesebb atrocitás érhet, mint itthon.Külön vannak női és férfi utasok részére kocsik. Összességében olyasmi, mint itthon, csak ott nem lehet csalni, és jegy nélkül utazni, mert eleve olyan gépentyű fogad a bejáratnál, ahova be kell dugni a jegyet, és a beléptetőrendszeren keresztül tudsz csak belépni. Őrizd meg végig a jegyed, mert csak azzal tudsz kijönni, szintén be a gépbe, és kifelé jövet elnyeli :)
2010. jan. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
0%
A teroristákra figyelj, ja vagy ugy ott mindenki ugy néz ki mint egy terorista :D, tanuld meg a dzihad valást és akkor nem bántanak.
2010. júl. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!