Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Veszélyes lenne most Egyiptomb...

Veszélyes lenne most Egyiptomba utazni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 08:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%

Mi azt beszéltük a párommal hogy ha ez 2 éve lett volna mikor még nem volt bébiknk akkor most már indulnánk is.

Szuper alacsony árak, üres hotelek, strandok.

2011. márc. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Fegyverek, tüntetések, polgárháború.


Az utazási irodák levették az egyiptomi útjaikat a listáról.

2011. márc. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
jaja, nem is tudsz Egyiptomba utazni :)
2011. márc. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem most nem is indítanak oda járatokat.. amúgy meg úgy tudom, hogy a turistákra vadásznak is. még ha ingyen adnák is akkor sem mennék.
2011. márc. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
de indítanak és sokkal olcsóbban, nézzétek meg pl a best reisen oldalát, két időpont már be is telt...
2011. márc. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tudnál olyan helyen nyaralni, ahol nem vagy biztonságban?

Az arabok tudnak meglepő dolgokat művelni még békeidőben is: a bazárból menekülnünk kellett, mert ránk telepedtek, erőszakosak voltak, - ez az élmény kicsit megkeserítette az ott töltött napokat.Asszuánba konvojban haladtunk, fegyveres őrök kísértek, örültem, amikor véget ért az a nap. És az a mérhetetlenül sok kosz és szemét! Ragad egész Egyiptom!

2011. márc. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

a minap lattam a tv-ben, hogy mar mennek turistak oda, mer nagyon olcso lett. és valaelyik nagykovet is azt mondta, hogy ha az udulo helyen és kornyeken maradsz és nem veszel részt valamelyik tunetetesen, semmi baj nem tortenhet.

bar szemely szerint nem ertem miert van ugy felkapva Egyiptom,sokkal jobb udulohelyek vannak Európában.

2011. márc. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ha túristáskodni akarsz, akkor ne menj! De ha megelégszel egy szuper nyaralással, amit csak a Vörös tenger tud nyújtani, akkor nyugodtan indulj el. Hurghadában béke van és az is marad. Ott válaszd a legnagyobb luxust, repülőjeggyel együtt fele annyiba kerül, mint Horvátország. Ne menj piramist nézni, azt majd akkor, ha Kairóban is teljes nyugalom lesz. Menj át Komarnóba, a szlovák irodák már rég feloldották a tilalmat, de ott euróval kell fizetni.
2011. márc. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bécsből 150 Euróért vannak már utak. A schwecháti reptér sincs messze.Bár nagy utazó vagyok, addig nem kelnék útra, amíg nem biztonságos az ország.
2011. márc. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Medinaféreg(dracunculiasis) miatt én nem merek afrikába menni
2011. márc. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!