Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Egyiptomba Eurot vagy Dollárt...

Solyamolya01 kérdése:

Egyiptomba Eurot vagy Dollárt vigyek költőpénznek?

Figyelt kérdés
2 hét múlva megyünk Hurghadára az Amway Blue beach hotelbe és az érdekelne,hogy a fakultatív programok euroban vannak írva de azt hallottam,hogy az arabok jobban értenek a dollárhoz,melyiket érdemesebb vinni?Ja és a vízumot is dollárban kell fizetni úgy tudom?!Várom a hasznos tanácsokat infókat Egyiptomról?

2013. jún. 28. 20:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy az utolsó is írja - dollárt vigyél és a reptéren válts egyiptomi fontot (ugyanott, ahol a vízumot veszed, egyben pénzváltó is, vagy a szálloda mellett biztos van pénzváltó).

Az országból valóban nem szabad kivinni ginét, így a helyben váltás jöhet szóba. Utcán ne válts, csak pénzváltóban!

1 dollárt kb 7 ginére (EGP) váltanak = 224 HUF, 1 giné kb 32 forint és ginében fizetve minden olcsóbb. Ja és vásárlásnál alkudni ne felejtsetek el :D

2014. máj. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy 2013-as kérdés, miért jelent ez meg most nekem?? :D Na mindegy, aki rákeres, annak hasznos lesz :)
2014. máj. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!