Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Taxiztatok Jordániában?

Taxiztatok Jordániában?

Figyelt kérdés
Megtudnátok mondani, hogy most mennyiért visznek el a taxisok Jordániában Petrába és a Holt-tengerhez????? Esetleg egy jó taxist ajánlani??? Tudnátok valami jó búvárbázist ajánlani????
2013. júl. 28. 11:27
 1/6 anonim válasza:
Én izraelből mentem a Holt-tengerhez, de nem taxival, hanem busszal, mert sokkal olcsóbb. Visszafele megkérdeztünk egy taxist mennyiért vinne minket vissza a távolság olyan 250km és 600shekelt azaz kb 40kért vitt volna el ötünket.
2013. júl. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Ha még aktuális tudok neked jó taxist.

Én a Royal Divingba jártam, kiépített bázis, közel a Szaudi határhoz. (face-en is megtalálod őket) azonban elég drágák.

2013. aug. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
A legjobb ebben Gábor Zsuzsa nevezetű magyar hölgy (Kiment férjhez). Szerintünk ő a legjobb és legolcsóbb idegenvezető (Kocsival visz, stb....)
2013. aug. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, de már hazaérkeztünk. Sikerült jól megoldanunk mindent. Mi az Extra divers-nél voltunk, drága, de jó felszerelésük van és kedvesek.
2013. aug. 11. 11:26
 5/6 anonim válasza:
Ha csak taxis kell, és magyarul beszélsz csak, akkor Zsuzsa ok, de tőle igazi idegenvezetést ne várj! Egyébként ha beszélsz angolul, akkor rengeteg taxis van mindenfelé, nem kell feltétlenül előre leszervezni.
2015. máj. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ja, és az ár kb 40 dinár/autó/100 km.
2015. máj. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!