Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Egyiptomba a szállodába lesz...

Egyiptomba a szállodába lesz gyros?

Figyelt kérdés

2013. okt. 9. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
A gírosz (!) nem egyiptomi étel, s a nemzetközi konyhához sem tartozik. Annak ellenére nem, hogy sok helyen kapható gyenge utánzata. Lehetséges, de nem túl valószínű.
2013. okt. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem akartam még lezárni. Szóval, van nekik hasonló ételük, az könnyen lehet, hogy kapsz. Nem olyan, mint a görög. Nem jobb, nem rosszabb, csak más.
2013. okt. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Shawerma \ shaorma a neve arabul es szallodaban biztos nem lesz, mert ez utcai kaja, mint ahogy ha akarhol elmesz egy szallodaba, akkor nem hamburgert tesznek eled, mert nem ettermi kaja

Hurghadaban all inclusive szallodaban uzsonnara a strandon hot dogot szolgaltak fol, ez a max, amire szamithatsz. Ha shawermat akarsz enni, kimesz az utcara es elsetalsz az elso shawerma bufeig (hasfogo legyen nalad). NEM olyan ize lesz, mint amit itthon szoktal enni. Eleve saj (szadzs) kenyerbe tekerik, altalaban mindenhol Egyiptomban, ami egy eleszto nelkuli, gumis lepenykenyer szeruseg (nem pita). En nem szeretem, nem ettem meg itt igazan jo shawermat.


udv, egy no Egyiptombol

2013. okt. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a mi egyiptomi szallodank tobbszor is felszolgalt shawermat az 1 het alatt amit ott toltottunk. Es mi nagyon szerettuk
2013. okt. 10. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Úgy érted: Egyiptomban? A szállodában? Akár lehet is. Azért mennél?
2013. okt. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
gyros nem de polgárháború még lehet :D
2013. okt. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 csillag001 válasza:
62%
Mi ettünk gyrost Egyiptomban, de nagyon rossz volt! Nem is a szállodában ettük hanem az utcán! De én nem venném meg még egyszer, szerintem te se tedd!
2013. nov. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!