Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Valaki utazik március elején...

Valaki utazik március elején Algériába? Mert én utazom, és szívesen venném ha csatlakozna valaki hozzám! Én most utazom harmadszor, a férjemhez!

Figyelt kérdés
2013. dec. 30. 19:36
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Szeretni és szeretve lenni,ez a titka a boldogságnak! Vonatkozik ez minden emberi kapcsolatra! Szülő-gyerek,szerelem,barátság!! Ez erőt ad,esküszöm!:)
2014. jan. 16. 19:46
 12/16 manólány121 válasza:

Hogy lehet elintézni, hogy határozatlan ideig maradhasson itt valaki algériából? Ez olyan rossz, hogy ők még a vízumot sem kapják meg sokszor. A férjed volt már Mo.-on?

Én is szeretném, ha a barátom jöhetne ide, de nem tudom hogyan tudna.

2014. jan. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
A férjem még nem volt Magyarországon,sajnos! Kétszer elutasították a vízumkérelmét! Májusban megyek Algériába .és újra benyújtjuk a kérelmet ,de most a családegyesítő vízumot kérjük!Utálom ezt az egészet ami itt folyik ,így hát ha más nem marad én megyek el ebből az országból!! Aztán majd nézhetnek amikor már senki nem marad aki tisztességesen dolgozik és adót fizet!Több százezer magyar van már külföldön....!Semmibe nem nézik itt az embert,pláne nem ha Algír férje van!!:(De engem nem érdekel,és elegem van a hülyeségből ,ami az emberek fejében uralkodik!Általánosítanak,és nem látják a fától az erdőt!A legtöbb ember tele van előítélettel,miközben azt sem tudja ,hogy hol van Algéria! Ráadásul azt gondolják,hogy ott mindenki muzulmán ,és arab!Ítélkeznek mielőtt kérdeznek!Azt hiszem a média elérte a célját ,és sajnos egyre több az ostoba ember,nem csak Magyarországon,hanem az egész világban!:(
2014. jan. 28. 18:04
 14/16 Nour válasza:
kedves lanyok, asszonyok, holgyek! :) megdobbenessel olvasom a felhaborodasokat. azert jo lenne, ha tisztan latnank a dolgokat. eloszor is, megvan az oka, hogy miert nem engedik be az algeriaiakat magyarorszagra (hozzateszem az en algeriai ferjemnek mar van 10 eves tartozkodasi engedelye Mo.-on). Ugyanis az algeriaiak arabok, a lakossag 99%-a szunnita muszlim. es sajnos, az utobbi par evben egyre gyakoribba valt, hogy europai noket szeditenek ki, elveszik oket, majd erdekes modon ide szeretnenek utazni, aztan valahogy ittmaradni. nem tudjatok, de kint nagyon nagy a munkanelkuliseg, es a ferfiak egyedul abban latnak menekulesi utvonalat, ha europai not vesznek el, kulonben nem jutananak europaba (Franciao.kivetelevel). a vizumot is azert adjak meg nehezen, mert havonta tobb szaz, igen, tobb szaz kerelem is befut hozzajuk. valoban ilyen sok lenne a nagy, mindent elsopro szerelem? egy muszlim ferfinek nincs baratnoje! felesege van! a legtobb, amikor ideerkezik, kultursokk eri, es en meg nem talalkoztam olyan algeriai ferfivel, aki nem csalta volna meg itt a feleseget. mar ha nem hagyja el, miutan betette ide a labat. gondolkozzunk, gondolkozzunk es nem kell elhinni feltetlenul minden szot, amit egy arab ferfi mond, mert ok a szavak mesterei es a noi szivek elrabloi. tudnotok kell, hogy kint, nem szerelembol hazasodnak. ok valami okbol: csalad, europa. nem mondom, vannak szerelmek. de ha egy algeriai igazan szeret egy not, az nem hiszem, hogy itt akarna elni, hiszen tudja, mennyivel jobb az elet kint. emberileg. azert sok sikert, es remelem, mindenki megtalalja a boldogsagot, es nem fogja atvagni senki, egy ferfi sem.
2014. febr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Persze te vagy a ritka kivételek egyike akit szerelemből vettek feleségül!! És mennyi magyar férfit ismersz aki nem csalja meg a feleségét??Nem értek veled egyet.De mindenkinél magánál az értelem,és remélhetőleg mindenki eltudja dönteni mi neki a jó!Látatlanban senkiről nem alkotnék véleményt....szép napot és minden jót!
2014. márc. 3. 14:07
 16/16 anonim válasza:
Nekem apámnak nem akarják megadni a vízumot. Úgy hogy én magyar állampolgár vagyok. Biztos hozzám akar jönni... :D
2014. márc. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!