Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Véleményeket, beszámolókat...

Wanadyum kérdése:

Véleményeket, beszámolókat szeretnék kérni Tunézia, El Mouradi El Menzah hotelről. Jöhetnek vélemények, tippek, kritikák. Wifi jól működik?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam, hogy pl ha az útlevelet úgy adom oda, mikor bejelentkezünk, hogy rakok bele egy kis Eurot, akkor jobb szobát kapok. Mennyit érdemes erre rászánni? Van esély, hogy így tengerre nézőt kapjunk?

#tipp #nyaralás #Tunézia #el mouradi #menzah
2014. ápr. 3. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem nagyon jott be Tunezia. A tenger szep, meg nem lenne gond, csak az a baj hogy az arabok igen lehuzosak, fejostehennek neznek es ezt kicsit sem igyekeznek palastolni. Tovabba mindenert tartjak a markukat ami munakori kotelesseguk lenne.


Az utlevelbe csusztatott euro szo nelkul eltunik, a tengerre nezo szoba meg majd azt jelenti nekik hogy az otodiken az ablakbol ha labujjhegyre latsz latod a tenger savjat. Ja, erkely az nincs bocs...


A felpanzio is nagy atvagas, mert nem vihetsz be kintrol se enni se innivalot, csak a barban tudsz venni meg vizet is aranyaron.

Ha meg all-inclusive-on vagy, akkor a pincernek kell szolni ha kersz meg valamit pluszba inni/enni, es ahanyszor megmozditja a lusta barna valagat, elvarja a jattot. Ha nem adsz, akkor lesheted mikor "veszi eszre" legkozelebb hogy intesz mert kifogyott a sorod...

2014. ápr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ezt én is hallottam, hogy mindenért elvárják a borravalót. Viszont All Inclusive ellátásunk lesz, svédasztalos, tehát nem kell pincérre várni, felállok, és szedek,iszok ami kell. Valamint olvastam, hogy minden szobához van vagy terasz vagy erkély.
2014. ápr. 3. 15:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt rengeteg értékelést találsz majd


[link]

2014. ápr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az egy dolog hogy mit irnak a prospektusba, nekunk nem volt erkely, pedig meg jattoltunk is a portasnak 20€-t.

Amir Palace hotel volt (5*).


All-inclusive-al jobb a helyzet, de ott is az van hogy a pincertol kell kerni az italt. Nem tudsz "magadnak hozni".

2014. ápr. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem elég pozitív véleményeim vannak. Igazából be kell, hogy valljam,hogy nem ebbe a szállodába készültünk,de mégis egy remek nyaralás lett a vége. Nem meglepő,hogy elég meleg volt,mégpedig 34 fok. Viszont pozitívum volt,hogy minden nap szóltak,hogy menjünk le a minibárba ingyen vízért, nehogy kiszáradjunk. Mindemellett medence is kellemesen lehűtött.Nem gondoltam volna hogy a szállodának 4 medencéje van! Az utazás összességében rendben volt. Pontos indulás, érkezés. A repülőút 2 óra volt,ez még viszonylag tűrhető is. Az idegenvezetők kedvesek, segítőkészek voltak. Jókat tudtunk vásárolni is. Nem volt egy olcsó mulatság,de hát mit vár az ember,ha Tunéziába megy. Az utolsó nap nagyon nem akartam hazajönni,annyira szép és jó volt itt minden. De azért hogy mondjak kritikát is: az ételek. Nem azzal volt a baj,hogy nem vagyok hozzászokva a külföldi ételekhez. A szállodai ételek tényleg pocsékak voltak. Valamint a takarítás. A szálloda azt mondta,hogy majd ők kitakarítanak. De amikor már készültünk elmenni azt mondták hogy amit mi hagytunk úgy magunk után azt tegyük is rendbe. Ez annyit jelentett hogy ágyazzunk be,a szemetet a szobából szedjük össze,valamint mindent húzzunk ki a konnektorból. De ezt leszámítva jól éreztük magunkat.Kisgyermeket is magunkkal lehetett vinni.
2015. jún. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!