Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Tunéziába melyik városba és...

Tunéziába melyik városba és hány csillagos szállodába érdemes menni kisgyerekes családdal?

Figyelt kérdés
Egy hétre szeretnénk menni Tunéziába szeptemberben, melyik városba érdemes? Hány fok van szeptemberben, elviselhető, vagy október jobb (fürdeni, tengerpartozni is szeretnénk)? Hány csillagos szállodába érdemes menni? Van jó ötletetek, melyik utazási irodával érdemes, illetve kb. mennyibe kerül egy háromgyerekes családnak (10 év alattiak)? Bármelyik kérdésre válasz előre is köszönök.

2015. jan. 9. 15:38
 1/3 zorban1 válasza:
100%

Szia! Mi egyszer voltunk Tunéziában, Soussban, így sajnos nincs városok között viszonyítási alapom. Szállodával kapcsolatban viszont annyit tudok mondani, hogy mi 3 csillagosban voltunk, egy pár akikkel megismerkedtünk, 4ben. Voltunk az ő szállodájukban, láttuk a szobájukat, én semmi különbséget nem vettem észre a két szállás között. Sőt nekünk a miénk jobban is tetszett.

Szeptemberben még elég meleg van, de talán nincs már az a döglesztő meleg. (Nyár közepén nem szabad menni, szinte élvezhetetlen)

MI olyan utazási irodát választottunk, ami több iroda ajánlatait kínálta és így választottunk egy akciós utat. Nem mertünk az utolsó pillanatban foglalni, de már így is jó kedvezménnyel tudtunk utazni.

Tunézia egyébként szerintem gyönyörű, nekünk nagyon tetszett. Mi voltunk 2 napos fakultatív kiránduláson ami mondjuk elég húzós volt, de azon kívül sok költőpénz nem kell. Minden elég olcsó és szinte kötelező alkudni. Van, hogy negyedéért odaadják az árút, mint amennyiért először ajánlották. Remélem tudtam valamennyit segíteni.

2015. jan. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, igen, nagyon hasznos a válaszod. Én teljesen sötét vagyok a témában, nem voltam még Észak-Afrikában.
2015. jan. 13. 09:24
 3/3 anonim ***** válasza:
én is meg tudom erősíteni az első válaszadót, ugyanis énis Souseba voltam egy 3 csillagosba, és sokkal jobb volt mint egy 4 csillagos. Persze sokan mondják az irodákban is, hogy jaj 3* alatt sehova, oké nem 3* alatt voltam! de csak azért mondják, mert a 4* és 5* osok sokkal drágábbak! nem kell rögtön elhinni mindent. Meg ahol én voltam, animátorok voltak 24 órás szolgálatba, és a gyerekeknek voltak állandó programok.
2015. ápr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!